To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Wypełnij, by zapisać się na spotkanie w zakładzie JOST, które odbędzie się 14 czerwca br., w piątek, o godzinie 10:00. Przystanek Praca - Druga Edycja - JOST

Wypełnij, by zapisać się na spotkanie w zakładzie JOST, które odbędzie się 14 czerwca br., w piątek, o godzinie 10:00.

już niedostępne -
Wypełnij, by zapisać się na spotkanie w zakładzie NORD NAPĘDY, które odbędzie się 14 czerwca br., w piątek, o godzinie 12:00. Przystanek Praca - Druga Edycja - NORD NAPĘDY

Wypełnij, by zapisać się na spotkanie w zakładzie NORD NAPĘDY, które odbędzie się 14 czerwca br., w piątek, o godzinie 12:00.

już niedostępne -
Wypełnij, by zapisać się na spotkanie w zakładzie MAZEL, które odbędzie się 14 czerwca br., w piątek, o godzinie 12:00. Przystanek Praca - Druga Edycja - MAZEL

Wypełnij, by zapisać się na spotkanie w zakładzie MAZEL, które odbędzie się 14 czerwca br., w piątek, o godzinie 12:00.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Poznaj pracodawców ze strefy ekonomicznej pod Nową Solą. Wybierz się w podróż komunikacją miejską i odwiedź rekrutujące przedsiębiorstwa.

Przystanek Praca to wyjątkowa akcja przygotowana przez pięć firm tworzących inicjatywę Nowa Praca:

  • Alumetal
  • AB Foods
  • JOST
  • Nord Napędy
  • Mazel

Ze względu na duże zainteresowanie pierwszą edycją akcji Przystanek Praca, która odbyła się 20 października 2018 r., pracodawcy z nowosolskiej strefy ekonomicznej postanowili po raz kolejny zaprosić do swoich zakładów osoby zainteresowane podjęciem u nich pracy. W dwa piątki czerwca otworzą bramy i drzwi swoich biur oraz fabryk i przybliżą, jak wygląda codzienna w nich praca.

Chcesz zostać jednym z Gości? Możesz wybrać interesującą Cię firmę lub odwiedzić każdą z nich. Spotkania odbywać się będą w dwóch turach:

I tura - 7 czerwca 2019 r. w firmach: 

  • ALUMETAL - 10:00 - 11:30
  • AB FOODS - 12:00 - 14:00

Termin rejestracji na pierwszą turę mija 5 czerwca 2019 r. Na spotkania w I turze zapiszesz się tutaj: https://ii-przystanek-praca-7-czerwca.evenea.pl/

UWAGA! Osoby rejestrujące się na spotkanie w firmie AB FOODS poproszone zostaną o podanie numeru obuwia w celu przygotowania odpowiedniej ilości butów ochronnych uprawniających do wejścia na teren zakładu. 

II tura - 14 czerwca 2019 r. w firmach: 

  • JOST - 10:00 - 11:30
  • NORD NAPĘDY - 12:00 - 13:20
  • MAZEL - 13:30 - 14:30

Termin rejestracji na drugą turę mija 12 czerwca 2019 r. Na spotkania w tej turze zapiszesz się korzystając z formularzy rejestracyjnych znajdujących się powyżej.

Specjalnie dla uczestników przygotowaliśmy rozpiskę odjazdów i przyjazdów, które pozwolą przybyć na miejsce na czas.

Udział w wydarzeniu jest BEZPŁATNY. Ilość miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

UWAGA! Pamiętaj, by zapisać się do każdej firmy, którą chcesz odwiedzić. Jeśli interesują Cię wszystkie przedsiębiorstwa w pierwszej lub drugiej turze, wypełni formularz rejestracyjny dla każdej z pięciu firm. Wypełnienie formularza jest warunkiem wejścia na teren zakładu. Informujemy, że rejestracja na wydarzenie jest dobrowolna. Dane, przekazane w formularzu kontaktowym, będą wykorzystywane tylko na potrzeby organizacji wydarzenia Przystanek Praca. Nie sprzedajemy ani nie udostępniamy żadnych danych osobom trzecim. Każdej osobie, udostępniającej swoje dane osobowe, przysługuje możliwość ich poprawienia lub usunięcia.

Poznaj naszą politykę prywatności na: https://nowapraca.info/polityka-prywatnosci/

Zobacz również:

inne wydarzenia Nowa Sól