To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  normalny
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Wydarzenie w ramach BBDays4.IT

O Wydarzeniu:

Zdarza się, że testowanie w dalszym ciągu kojarzone jest ze żmudnym przeklikiwaniem stron WWW. My takiemu obrazowi testera oprogramowania mówimy stanowcze "nie". Chcemy podzielić się z Wami doświadczeniami jakie wypracowaliśmy przez ostatnie lata. Pokazać, że testować oprogramowanie można na wielu płaszczyznach. Opowiemy Wam jakie wyzwania stanęły przed nami w procesie budowy testów automatycznych w architekturze składającej się jednocześnie z urządzeń, aplikacji desktopowych, aplikacji webowych, serwisów oraz aplikacji mobilnych.

Na uczestników czekają niespodzianki.

O firmie:

Inelo, już od kilkunastu lat, z powodzeniem tworzy oprogramowanie i urządzenia do analizy i rozliczania czasu pracy kierowców. Z naszych rozwiązań korzysta policja i inspekcje transportu w całej Europie.
Jesteśmy także autorami i producentami systemu telematycznego GBOX, obsługującego jednocześnie dziesiątki tysięcy pojazdów, w tysiącach firm transportowych.
Żyliśmy i poruszaliśmy się w świecie IoT zanim to było modne.
W Inelo wykorzystujemy szeroki przekrój technologii: od aplikacji desktopowych, przez rozwiązania webowe i mobilne, kończąc na własnoręcznie zaprojektowanych i oprogramowanych urządzeniach typu embedded.
Na co dzień pracujemy i dostarczamy autorskie rozwiązania, wykorzystując zaawansowany proces wytwarzania oraz testowania oprogramowania i elektroniki.
To miejsce gdzie zetkniesz się z wieloma nowoczesnymi technologiami! Wybierz z nami tą, w której najbardziej się odnajdujesz. 

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Bielsko-Biała