Infoshare AI Road to Poznań

5 listopada 2019, 17:30 (wtorek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
W chwili obecnej zgłoszenia na to wydarzenie nie są przyjmowane.

Poznań to pierwsze miasto na mapie infoshare ai & data science. To właśnie tutaj eksperci zdradzą tajniki nowoczesnego wykorzystywania machine learning, artificial intelligence i data science w tworzeniu software'u i projektowaniu jego architektury. Infoshare ai & data science to cykl darmowych meetupów, dzięki którym zdobywacie nową wiedzę, nowe kontakty i nowe doświadczenia.Spotkajmy się!


Na mapie infoshare ai & data science znalazły się największe miasta w Polsce: Poznań (5.11), Wrocław (6.11), Kraków (19.11), Katowice (20.11).


Dlaczego warto wziąć udział?
1. Tematyka to data science, machine learning, artificial intelligence.
2. Doświadczeni praktycy i eksperci.
3. Networking w nieformalnej atmosferze przy pizzy i piwie.
4. Konkurs z nagrodami.


Przyjdź na nasz meetup jeśli jesteś:

  • front-end jak i backend developerem, devopsem, testerem, specjalistą od security, chcącym poznać wpływ AI/ML na swoją branżę,
  • doświadczonym developerem szukającym przykładów i doświadczeń z zastosowanych produkcyjnie technologiach i metodach,
  • team leaderem, szefem działu IT, poszukującym przykładów użycia i możliwych zastosowań AI/ML w biznesie.

W czasie prelekcji można zadawać pytania i dzielić się wątpliwościami, a po eksperckiej części zapraszamy Was do wspólnego jedzenia pizzy i próbowania kraftowego piwa, które przygotowaliśmy specjalnie na okoliczność spotkań z Wami. Udział w spotkaniu jest całkowicie darmowy, ale liczba miejsc topnieje, więc rezerwujcie datę i wypełnijcie formularz rejestracji.


Agenda:
17:30 - 17:40 Przywitanie i rozpoczęcie
17:40 - 18:20 Paweł Noga - habana.ai | How to join AI?
18:20 - 19:00 Wojtek Ptak - Freshmail | Uczenie maszynowe na strumieniu danych
19:00 - 19:10 Przerwa
19:10 - 19:50  Michał Staśkiewicz| Czy, a może kiedy AI zastąpi prawników?
19:50 - 20:30 Networking Pizza & Piwo


Prelegenci:

Paweł Noga - Senior AI Software Engineer. Na początku kariery testował webserwisy i aplikacje mobilne. Od 3 lat zajmuje się testowaniem sprzętu i oprogramowania do Deep Learningu. Skupia się na benchmarkowaniu rozwiązań czołowych firm na rynku oraz ulepszaniu procesu trenowania sieci neuronowych. Aktualnie pracuje w Habana Labs - firme dostarczającej akceleratory AI na potrzeby Data Center. Fan klocków LEGO i budowania z nich dioram.

Wojtek Ptak - Wojtek - CTO TalentAlpha (https://talent-alpha.com) od listopada 2019, poprzednio związany z FreshMailem (https://freshmail.pl) jako CTO od stycznia 2017 do października 2019. Wcześniej współzałożył i tworzył przez 10 lat produkt firmy The Ministry of Ideas pracując dla marek takich, jak The Coca-Cola Company, American Bankers Association, Macy's, Bloomingdales, Heineken, Saks 5th Avenue, BP, Polo Ralph Lauren, Porsche, HSBC i inne.
Wojtek prowadzi zespoły produktowe skupiając się w szczególności nad architekturą systemów, zbieraniem i przetwarzaniem danych na wielką skalę oraz nad praktycznym zastosowaniem Machine Learning oraz AI.
Na co dzień wielki fan otwartej kultury, zadawania wielu pytań oraz różnych aspektów transformacji kultury biznesowej w kierunku Data-Driven Organizations. Jest także wielkim zwolennikiem wspierania kultury uczenia się całej organizacji w oparciu o gromadzone przez nią dane.
We FreshMailu wraz z zespołem pracuje nad nową generacją silnika zapobiegającego nadużyciom (zwalczającym spam, phishing i innych ataków), który korzysta z przetwarzania strumienia danych, ML i AI na skalę dziesiątek milionów e-maili dziennie. Jest także twórcą warsztatów ML / AI.


Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie.

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Poznań