To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet First Minute - 10 sztuk
Wyprzedane 84,99 zł Wyprzedane
  Bilet dla 1 osoby
już niedostępne 109,00 zł -
  Bilet dla 2 osób "w parze raźniej"
już niedostępne 179,00 zł -
  Bilet + książka "Jak będę duża, zostanę sobą"
już niedostępne 119,00 zł -

 

Inspiracja jest kobietą to inicjatywa, która powstała dzięki energii wielu fascynujących kobiet, które przez lata dzieliły się swoimi doświadczeniami i historiami w ramach cyklicznych spotkań w gdyńskiej kawiarni Ciuciubabka Cafe

Teraz spotykamy się w szerokim otwartym gronie kobiet, które pragną być sobą, które chcą życiowe doświadczenia postrzegać jako inspiracje do rozwoju i spotkania ze sobą.

Hasłem przewodnim IV edycji naszego spotkania jest ZACZYNAM OD NOWA

Dla kogo jest to spotkanie?

 • Dla Kobiet w każdym wieku
 • Dla Kobiet, które są gotowe na spotkanie z samą sobą 
 • Dla Kobiet, którym poznawanie innych i siebie przynosi radość i spełnienie
 • Dla Kobiet, szukających zmian, inspiracji, motywującego kopniaka
 • Dla Kobiet, które ZACZYNAJĄ OD NOWA lub BARDZO BY TEGO CHCIAŁY

Będzie baaaaardzo KOBIECO. 

Przyjdź i poznaj inne wyjątkowe Kobiety, które inspirują wzbogacają życie innych i swoją dobrą energią rozpalają je do działania na każdej płaszczyźnie życia.

Co czeka na Ciebie podczas spotkania:

 • 5 godziny prelekcji Kobiet, które inspirują do zaczynania od nowa: 
 • dyskusja moderowana z bohaterkami spotkania o tym, co im pomogło zacząć od nowa
 • Strefa Relaksu, gdzie czeka Cię chwila niezwykłego odprężenia
 • minibufet śniadaniowy oraz przerwy kawowe
 • upominki dla każdej z uczestniczek
 • ogrom motywacji, pomysłów, wsparcia i energii innych Kobiet
 • niezwykły widok za oknem, który jest symbolem horyzontu możliwości

W trakcie całego spotkania w kuluarach wydarzenia będzie również do Waszej dyspozycji STREFA KOBIECOŚCI, w której będą czekać na Was partnerzy, którzy zadbają nie tylko o Wasze piękno, ale i dobre samopoczucie. 

OTO PROGRAM STWORZONY Z MYŚLĄ O TOBIE KOBIETO!

10:00-10:25 czas na pierwszą kawę i śniadaniowe przekąski

10:25 Powitanie uczestniczek i omówienie co, inspirującego się wydarzy.

10:30 Panel dyskusyjny "ZACZYNAM OD NOWA, mimo strachu" z panelistkami, które w swojej codziennej pracy wykorzystują nasze naturalne zasoby pozwalające nam wyjść na przeciw temu, co nowe w życiu. Mimo strachu!

11:10 wykład I - Droga na DobreStany


wykład coachingowo-inspirujący Justyny Adrych, poszukującej Kobiety, z bagażem doświadczeń i niesłabnącą ufnością i wiarą w Dobre Życie. Ambasadorka Dobrostanu, Trenerka Dobrostanu i Odporności Psychicznej, Nauczycielka duchowej metody Soul Body Fusion.

Opowie o Dobrostanie... gdzie jest ta kraina, czym jest i jak tam dotrzeć. Pokaże, że każda z nas ma swój własny dobrostanowy potencjał oraz jak ważny jest szczególnie dzisiaj.

11:40 Przerwa na kawkę

12:00 wykład II - Kobieto, stań przed obiektywem i zacznij kochać siebie od nowa


wykład o spotkaniu z własnymi kompleksami, wątpliwościami, słabościami. O przemianie ich w walory do kochania. O patrzeniu na siebie w lustrze z uśmiechem i miłością. Prowadząca: Ewelina Szindler, fotografka i właścicielka marki OHPHOTO FOTOGRAFIA. Od ponad 5 lat zajmuje się fotografią, ale dopiero w ubiegłym roku zrozumiała, że jej miejsce jest przy kobietach. Tych, które czują się do niczego. Tych, które uważają, że są za grube, zbyt zwyczajne, by stanąć przed obiektywem i zachwycić się sobą na zdjęciach

12:30 Przerwa na kawkę

12:45 wykład III - Ja KONTRA Ja, moment, na który dawno czekałaś

wykład - konfrontacje z sobą samą, podczas którego zastanowisz się, jaka jesteś, a jaka chciałabyś być. Co Cię w sobie zachwyca, a czego nienawidzisz, jak bardzo siebie wspierasz, a jak bardzo sobie dowalasz. Wykład poprowadzi Izabela Milczarek, Terapeuta Holistyczny, Terapeuta Refleksolog, Praktyk Medycyny Chińskiej, czerpiąca swoją wiedzę z Matki Natury i opiekująca się Pacjentami w Klinice OdNowa w Gdańsku, której jest właścicielem. Od zeszłego roku jej działalność rozszerzyła się o podcast Mrs Yin - Wielowymiarowa Ja, w którym prowadzi słuchaczy w przeżywaniu świadomego rozwoju Siebie Samego.


13:15 Przerwa na kawę

13:30 wykład IV - Odchudzanie zaczyna się w głowie


wykład, który zmieni Twoje myślenie o odchudzaniu, pokaże Ci nieoczywiste zagadnienia związane z tym, jak ciało i umysł wzajemnie na siebie wpływają, Bo, czy wiesz, że stojąc w pozie superbohatera, możesz dodać sobie pewności siebie? A jeśli za mało śpisz, to nieświadomie nakładasz sobie większe porcje? Jest jeszcze silna wola... Kasia Zwalińska, prowadząca wykład, zwana również Panią Jaglanką jest dietetykiem i powie Ci: diety nie działają. Ponad 90% pacjentów na diecie wraca do swojej wagi lub jeszcze ją zwiększa. Kasia jest diagnostą laboratoryjnym, dietetykiem i mentorem zdrowia. Pomaga zabieganym kobietom przestać wiecznie się odchudzać i zacząć dbać o siebie by zyskać radość, energię, zadowolenie. By zacząć żyć pełnią życia.

14:00 Przerwa na kawę

14:15 wykład V - Jak zmiana wizerunku pomaga Kobiecie w wewnętrznej przemianie


wykład poprowadzi Stylistka Wizerunku Dorota Korgul-Gawlikowska. Wspiera kobiety, które chcą bądź potrzebują dobrze wyglądać. Pokazuje, jak czerpać siłę z wizerunku każdego dnia. Uczy, jak wyciągać szafę z chaosu, w którym nic do siebie nie pasuje - a ona i tak pęka w szwach. Opowie o tym, jak wygląd wpływa na to, jak jesteśmy postrzegani przez innych. Pierwsze wrażenie "robi się" raz, więc warto zadbać o to, by było dokładnie takie jak chcemy. Podpowie i doradzi, jak sprawić, by spójny i dopasowany do naszych oczekiwań wizerunek,  zagwarantował nie tylko nasze dobre samopoczucie, ale i pozwolił nam się czuć pewniej w każdej sytuacji.

14:45 Zakończenie spotkania, upominki dla uczestniczek

W trakcie całego spotkania w kuluarach wydarzenia będzie również do Waszej dyspozycji STREFA KOBIECOŚCI, w której będą czekać na Was partnerzy, którzy zadbają nie tylko o Wasze piękno, ale i dobre samopoczucie.PARTNERZY STREFY KOBIECOŚCI

 


Spotkanie odbędzie się w wyjątkowym miejscu, na 10 piętrze biurowca, z którego okien widać przepiękną panoramę Gdyni, port, horyzont...

To wyjątkowa sala, w której myśli się inaczej i widzi więcej.

Masz pytanie? Chcesz zostać partnerem STREFY KOBIECOŚCI?

Napisz: [email protected]

Organizator wydarzenia

Zobacz również:

konferencje wydarzenia Gdynia