To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Inspiration Days - kobiety w branży morskiej 17.05.2023
już niedostępne -
  Lista rezerwowa- kobiety w branży morskiej 17.05.2023
już niedostępne -

Zapraszamy na Inspiration Days!

W ramach Projektu Business Booster, serdecznie zapraszamy na śniadanie biznesowe - kobiety w branży morskiej.

W trakcie otwartej dyskusji rozmawiać będziemy o codziennych wyzwaniach, doświadczeniu i zdobytej przez lata wiedzy.

Prelegentkami będą: Magdalena Bulc, Anna Macinkowska, Klaudia Groll, Iwona Paterka, Anna Pionka oraz Elżebieta Stojanowska a Moderatorką spotkania będzie Izabela Klonowska-Hincka.


MAGDALENA BULC 

Absolwentka Liceum Ekonomicznego, Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Gdańskim oraz studiów podyplomowych z turystyki i hotelarstwa w Wyższej Szkoła Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku. Obecnie pełni funkcję dyrektora zarządzającego oraz wice prezesa w rodzinnej firmie AHB SERVICE, która jest w trakcie sukcesji. Firma zajmuje się remontami silników okrętowych na całym świecie. Laureatka plebiscytu "Kobieta Sukcesu 2018" Konwencji Przedsiębiorców Województwa Pomorskiego. Członkini Organizacji Lean In Pomorskie, koła amerykańskiej organizacji non-profit Sheryl Sandberg (COO Facebooka), wspierającej kobiety w realizacji zamierzeń prywatnych i zawodowych. Członkini WISTA Polska, która wspiera kobiety w gospodarce morskiej. Uczestniczka wielu konferencji jako prelegentka, m.in. IV gali Ladies in Red "Matką być, kobietą być" i w Kole Naukowym Komunikacji Marketingowej pt. "Równość w biznesie". Publikacje w Magazynie Express Biznesu pt. "Spoglądając na horyzont, ale nie wypuszczając z rąk wioseł", w Magazynie Pomorskim pt. "Czujemy wiatr od morza, który zachęca nas do rozwoju" oraz w Dolce Vita pt. "Pułapki Stereotypów". Prywatnie od 15 lat żona oraz mama dwóch dorastających córek. Kocha życie i podróże. Fanka obcasów.


ANNA MARCINKOWSKA 

Absolwentka Wydziału Towaroznawstwa i Ładunkoznawsta w Wyższej Szkoły Morskiej w Gdyni. Po zakończeniu studiów podjęła pracę jako spedytor. Od tego czasu jest związana głównie ze spedycją morską i logistyką magazynową. Obecnie jest Dyrektorem Naczelnym w firmie AMERICOLD Gdańsk sp. z o.o. Nadzoruje pracę dwóch chłodni składowych, taboru samochodów chłodniczych oraz załadunku towarów na statki chłodnicowce. Prywatnie mama trójki dzieci i młoda babcia z pasją. Kocha ludzi. Miłośniczka seriali kryminalnych i dobrego wina.KLAUDIA GROLL

Ukończyła licencjat z filologii angielskiej oraz otrzymała tytuł magistra z zarządzania kapitałem ludzkim. Rozwija swoje umiejętności menedżerskie i uczestniczy w wielu kursach dotyczących zarządzania. Od 2014 roku zdobywa doświadczenie w firmach zajmujących się zarządzaniem statkami. Obecnie pełni funkcję Senior Crew Mobilisation Manager na region Europy w V.GROUP - największej firmie zarządzającej statkami na świecie. Firma posiada ponad 60 biur w 30 różnych krajach i zatrudnia ponad 3000 osób na lądzie oraz 44 000 pracowników na stanowiskach morskich. Miłośniczka podróży. Lubi aktywnie spędzać wolny czas. Od czasów licealnych fascynuje ją język hiszpański i kultura półwyspu iberyjskiego. Fanka psów rasy buldog francuski.
IWONA PATERKA 

Absolwentka studiów z zakresu zarządzania i finansów oraz posiadaczka dodatkowego fakultetu z obszaru księgowości. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu pedagogiki oraz Modern Ship Management na Uniwersytecie Morskim w Gdyni. Od 2003 roku związana z branżą morską. Zdobywała doświadczenie zawodowe w działach crewing'u, technicznym i księgowym w firmie Seatrans Ship Management. Obecnie General Manager biura firmy COLUMBIA STODIG POLAND sp. z o.o., która zajmuje się nadzorem technicznym i zaopatrzeniem floty statków oraz dostarczaniem załóg na statki. Prywatnie mama dorosłych dzieci - córki i syna. Miłośniczka zwierząt i właścicielka trzech kotów. Kocha podróże i spędzać czas w otoczeniu natury.