Busines Booster - Innowacje Technologiczne

5 Października 2023, 09:00-11:00 (Czwartek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Inspiration Days 05.10.2023
już niedostępne -

Zapraszamy na Inspiration Days!

W ramach Projektu Business Booster, serdecznie zapraszamy na śniadanie biznesowe, w trakcie którego dowiemy się nieco więcej o innowacjach technologicznych.

Spotkanie będzie szybkim przejściem po dotychczasowych rewolucyjnych innowacjach i próbą znalezienia odpowiedzi na to, czego potrzebujemy do wdrożenia następnych rewolucyjnych odkryć dziś i jutro. Przegląd aktualnych trendów z subiektywnym komentarzem. Dlaczego nie w każdym kierunku powinniśmy iść, nawet jeśli byłby bardzo opłacalny (etyka w technologii oraz human-centric tech). Jak technologia może nam pomóc odpowiedzieć na palące problemy przyszłości i czy oby hi-tech nam na pewno nie zaszkodzi.

Prelegentem będzie Patryk Jar


Patryk Jar- Jest w branży IT od ponad dekady, przez ostatnie 10 lat miał okazję pracować nad kilkoma znaczącymi projektami dla brytyjskiego rządu w ramach współpracy z firmą Kainos. Jego doświadczenie zawiera również 2 lata pracy na Politechnice Gdańskiej oraz współpracę z różnymi firmami IT w Trójmieście. W ciągu ostatnich dwóch lat pełni funkcję lidera technicznego w zespole Innowacji. Jest odpowiedzialny za rozwijanie współpracy z sektorem akademickim i startupami w Polsce. Aktywnie uczestniczy w projektach, które łączą świat biznesu i nauki, szczególnie w obszarze ochrony zdrowia, w tym AI w medycynie i preventive healthcare, oraz zrównoważonego rozwoju, korzystając z najnowszych technologii (w tym Green Software i Smart Cities). Ponadto, z przyjemnością wspiera inicjatywy edukacyjne (m.in Code Camp, Code Club, Hack4Change i AI Hackathon).


Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Gdańsk