Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Inspiration Days 24.07.2024 r.
23 Lipca 2024, 23:59

Zapraszamy na wakacyjne śniadanie biznesowe!

W ramach Projektu Business Booster, zapraszamy na kolejne Inspiration Days, tematem którego będzie: "Sprzedaż w B2B: najskuteczniejsze strategie pozyskania klienta".

Najczęstszą przyczyną upadku firm jest niski poziom sprzedaży. Idzie za tym brak środków na inwestycje, na rozliczenia z kontrahentami i pracownikami oraz brak płynności finansowej. Sprzedaż jest motorem napędowym firmy i źródłem jej rozwoju. 

Jak zdefiniować swoich najlepszych i najgorszych klientów, i co z nimi zrobić? Jakie warunki muszą być spełnione, aby doszło do udanej sprzedaży? Na te i więcej pytań odpowie Andrzej Dymitr Rodzin, który przez lata prowadzenia agencji marketingowej przetestował dziesiątki technik sprzedaży produktów i usług. Na spotkaniu opowiem o tych, które przynoszą nam i naszym klientom największe efekty, przede wszystkim w biznesach B2B, ale nie tylko.


Do udziału zapraszamy:

* osoby planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej* osoby planujące rozwój biznesu

* gdańscy mali i średni przedsiębiorcy

* osoby poszukujące inspiracji, kontaktów partnerskich i biznesowych.ANDRZEJ DYMITR RODZIN

W branży od ponad 16 lat, kierował marketingiem w Credit Suisse, Fudo Security oraz SolveQ. Od 5 lat prowadzi agencję marketingu RodIN.pl, jest autorem podcastów, szkoli firmy i osoby z marketingu i sprzedaży. Prywatnie zapalony gracz w squasha, podróżnik i gitarzysta.


Projekt sfinansowany ze środków Miasta Gdańska.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.


Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Gdańsk