STARTER STUDENT HUB - Kreatywność w biznesie

7 Listopada 2023, 17:00 (Wtorek)

Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER, Gdańsk Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  STARTER STUDENT HUB - Kreatywność w biznesie

dostępnych: 20

już niedostępne -

Zapraszamy na DRUGĄ prelekcję w ramach ścieżki STUDENT INSPIRE naszego nowego, studenckiego projektu STARTER STUDENT HUB!

Katarzyna Brachowska-Przeniosło "Kreatywność w biznesie" - 07.11.2023


Katarzyna Brachowska-PrzeniosłoKatarzyna Brachowska-Przeniosło - psycholog, konsultant i trener Navigo Grupa. Certyfikowany doradca zawodowy. Absolwentka psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Posiada ponad 25 letnie doświadczenie we wspieraniu procesów HR w organizacjach, szczególnie w zakresie oceny i rozwoju kompetencji, w tym tzw. kompetencji przyszłości. Wspiera firmy w budowaniu proinnowacyjnych kultur organizacyjnych - współpracuje w tym zakresie zarówno biznesem jak i edukacją. Moderuje problemowe sesje kreatywne, sesje skoncentrowane na zagospodarowaniu trendów przyszłości, prowadzi treningi twórczego myślenia. Wspólnie z Uniwersytetem SWPS realizuje projekty skierowane do młodzieży ułatwiające ich uczestnikom tranzycje z roli ucznia do roli pracownika. Współtworzyła Sopocki Model Doradztwa Zawodowego, oparty i promujący interdyscyplinarną współpracę m.in. zacieśnienie relacji edukacja-biznes. Prowadzi także poradnictwo indywidualne. W pracy kieruje się zasadą Alberta Einsteina: Wszystko powinno być tak proste jak to tylko możliwe, ale nie prostsze".


STARTER STUDENT HUB to projekt mający na celu wspieranie przedsiębiorczości studentów i studentek trójmiejskich uczelni przez doświadczonych ekspertów z biznesu. Wszystkie działania zaplanowaliśmy na podstawie wyników badań i rozmów przeprowadzonych z osobami studiującymi.

HUB kierujemy do studentów i studentek trójmiejskich uczelni, którzy i które:
- chcą poszerzyć wiedzę z obszaru biznesu bez decyzji o założeniu własnej działalności gospodarczej (przynajmniej na ten moment),

- myślą o założeniu firmy, jednak obecnie są na etapie poszukiwania pomysłu na działalność gospodarczą lub jej finansowanie.

W związku z tym przewidzieliśmy dwie ścieżki:

1. STUDENT INSPIRE - dla osób, które chcą poszerzyć wiedzę z obszaru biznesu i jeszcze nie planują założyć własnej działalności gospodarczej. W tej ścieżce zapraszamy na 4 spotkania otwarte odpowiadające tematycznie zagadnieniom, wskazanym przez respondentów i respondentki jako najbardziej pożądane. Spotkania mają nieformalny charakter, by w przyjaznej atmosferze nawiązywać kontakty i - być może - rozmawiać o nowych pomysłach.

Każde ze spotkań składa się z dwóch części: prelekcji z przestrzenią na pytania i refleksje od uczestników oraz networkingu.

TERMINY I TEMATYKA SPOTKAŃ:

1. 24.10.2023 - Marketing w młodym biznesie.

2. 07.11.2023 - Kreatywność w biznesie.

3. 14.11.2023 - Zarządzanie projektem i czasem.

4. 28.11.2023 - Pozyskiwanie środków na własną działalność.

Wszystkie spotkania są bezpłatne, ale obowiązują zapisy! (liczba miejsc ograniczona).

2. STUDENT IDEA LAB - dla osób najbardziej zmotywowanych i tych posiadających już konkretny pomysł na biznes. W tej ścieżce od stycznia 2024 zapraszamy na warsztaty i możliwość indywidualnych konsultacji z ekspertami z biznesu, a później na STUDENT DECK, czyli przedstawienie swojego pomysłu w formie prezentacji biznesowej (pitchu) przed eksperckim jury z nagrodą finansową dla zwycięskiej prezentacji.

Projekt został sfinansowany ze środków Miasta Gdańsk.

Starter Student Hub

Zobacz również:

szkolenia Doradztwo Biznesowe Organizacja studencka Student wydarzenia Gdańsk