STARTER STUDENT HUB - Zarządzanie projektem i czasem

14 Listopada 2023, 17:00 (Wtorek)

Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER, Gdańsk Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  STARTER STUDENT HUB - Zarządzanie projektem i czasem

dostępnych: 16

już niedostępne -

Zapraszamy na TRZECIĄ prelekcję w ramach ścieżki STUDENT INSPIRE naszego nowego, studenckiego projektu STARTER STUDENT HUB!

Jolanta Graban "Zarządzanie projektem i czasem" - 14.11.2023

Jola Graban


Jolanta Graban - jest inspiratorem nie rozwiązuje problemów, nie narzuca gotowych rozwiązań ale rozmawia i inspiruje do działania. Prowadzi szkolenia od przeszło 18 lat. To zawód i pasja, którą realizuje dzień po dniu. Prywatnie mama dwójki córek; wielbicielka planszówek, jazdy na rowerze i morsowania.
STARTER STUDENT HUB to projekt mający na celu wspieranie przedsiębiorczości studentów i studentek trójmiejskich uczelni przez doświadczonych ekspertów z biznesu. Wszystkie działania zaplanowaliśmy na podstawie wyników badań i rozmów przeprowadzonych z osobami studiującymi.

HUB kierujemy do studentów i studentek trójmiejskich uczelni, którzy i które:
- chcą poszerzyć wiedzę z obszaru biznesu bez decyzji o założeniu własnej działalności gospodarczej (przynajmniej na ten moment),

- myślą o założeniu firmy, jednak obecnie są na etapie poszukiwania pomysłu na działalność gospodarczą lub jej finansowanie.

W związku z tym przewidzieliśmy dwie ścieżki:

1. STUDENT INSPIRE - dla osób, które chcą poszerzyć wiedzę z obszaru biznesu i jeszcze nie planują założyć własnej działalności gospodarczej. W tej ścieżce zapraszamy na 4 spotkania otwarte odpowiadające tematycznie zagadnieniom, wskazanym przez respondentów i respondentki jako najbardziej pożądane. Spotkania mają nieformalny charakter, by w przyjaznej atmosferze nawiązywać kontakty i - być może - rozmawiać o nowych pomysłach.

Każde ze spotkań składa się z dwóch części: prelekcji z przestrzenią na pytania i refleksje od uczestników oraz networkingu.

TERMINY I TEMATYKA SPOTKAŃ:

1. 24.10.2023 - Marketing w młodym biznesie.

2. 07.11.2023 - Kreatywność w biznesie.

3. 14.11.2023 - Zarządzanie projektem i czasem.

4. 28.11.2023 - Pozyskiwanie środków na własną działalność.

Wszystkie spotkania są bezpłatne, ale obowiązują zapisy! (liczba miejsc ograniczona).

2. STUDENT IDEA LAB - dla osób najbardziej zmotywowanych i tych posiadających już konkretny pomysł na biznes. W tej ścieżce od stycznia 2024 zapraszamy na warsztaty i możliwość indywidualnych konsultacji z ekspertami z biznesu, a później na STUDENT DECK, czyli przedstawienie swojego pomysłu w formie prezentacji biznesowej (pitchu) przed eksperckim jury z nagrodą finansową dla zwycięskiej prezentacji.

Projekt został sfinansowany ze środków Miasta Gdańsk.

Starter Student Hub

Zobacz również:

szkolenia Doradztwo Biznesowe Organizacja studencka Student wydarzenia Gdańsk