To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Kupując ten bilet uzyskasz dostęp do nagrań z części teoretycznej, która odbyła się online, oraz będziesz mogła/mógł wziąć udział w części praktycznej. Zapis zajęć online + zajęcia praktyczne stacjonarnie lub on-line

Kupując ten bilet uzyskasz dostęp do nagrań z części teoretycznej, która odbyła się online, oraz będziesz mogła/mógł wziąć udział w części praktycznej.

już niedostępne 1 090,00 zł -

Odczytywanie ognisk Hamera z tęczówki oka - warsztaty z dr. Piotrem Pałaginem - część II - praktyczna.*


Data: 27.09.2020

Godziny: 11:00-19:00

Miejsce: Poznań, Plac Wolności 18 lub online


* Zajęcia praktyczne są kontynuacją pierwszej - teoretycznej części kursu, która odbyła się w marcu 2020.

Masz możliwość zakupu biletu na część drugą wraz z dostępem do nagrania części pierwszej. W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt telefoniczny 601 567 181.

Mamy wspaniałą wiadomość dla tych, którzy nie mogą wziąć udziału w stacjonarnych zajęciach praktycznych II części Irydologii w Poznaniu: warsztaty te będą dostępne również on-line! Zapraszamy! Po zakupie kursu istnieje też możliwość obejrzenia nagrania warsztatów praktycznych w dowolnym, dogodnym czasie.

Każdy przeżyty konflikt biologiczny pozostawia swoiste ślady na trzech płaszczyznach jednocześnie: w psychice, mózgu i ciele. Z punktu widzenia precyzyjnej diagnostyki, najistotniejszy jest obraz mózgu, który daje jednoznaczną odpowiedź na pytanie, jaki rodzaju konfliktu został doświadczony, a także jaki organ został objęty chorobą. Zmiany w mózgu (ogniska Hamera) można analizować na podstawie zdjęć z tomografii komputerowej. Jest to jednak metoda wymagająca umiejętności odczytywania zdjęć TK a jednocześnie narażająca pacjenta na promieniowanie. Te same informacje, które widoczne są na zdjęciu z tomografii komputerowej, można doskonale odczytać z tęczówki oka. Irydologia jest dostępnym narzędziem umożliwiającym odczytanie umiejscowienia się ogniska Hamera. Na podstawie obrazu tęczówki oka możliwe jest określenie rodzaju przeżytego konfliktu biologicznego a także wskazanie konkretnego organu, który został objęty chorobą. Czytanie z tęczówki oka daje odpowiedź, w jakim stadium konfliktu biologicznego znajduje się pacjent. Jest to niezwykle istotna informacja, która pozwala odróżnić fazę choroby, a więc również wdrożyć odpowiednie metody pracy. Diagnozując fazę aktywną konfliktu należy dążyć do jego rozwiązania, zaś w przypadku odczytania z tęczówki oka kryzysu epileptoidalnego należy zachować szczególną ostrożność i brać pod uwagę tradycyjne metody leczenia, które w wielu przypadkach ratują życie. Irydologia jest metodą, która w perspektywie czasu stanie się nieodzowną procedurą stosowaną przez każdego konsultanta Recall Healing. Łatwość odczytu tęczówki oka pozwala nie tylko na diagnozowanie przebiegu konfliktu biologicznego, ale również na bieżące monitorowanie efektów przeprowadzonej konsultacji oraz stosowania innych metod leczenia, w tym homeopatii, ziołolecznictwa i innych praktyk terapeutycznych.


Dr Piotr Pałagin - lekarz homeopata, psychoterapeuta, astrolog, seksuolog, doradca biznesu, mag w siedemnastym pokoleniu. Po wielu latach pracy odkrył alternatywną metodę odczytywania tzw. ognisk Hamera - z tęczówki oka.


Program warsztatu:

Część I - teoretyczna*: Budowa tęczówki i rodzaje tęczówek, - możliwości diagnostyczne z tęczówki oka, - określenie układów ciała człowieka (nerwowego, limfatycznego itd.), - topografia organów w tęczówce, - oko prawe, oko lewe - różnice diagnostyczne, - sposób diagnozowania fazy aktywnej konfliktu, kryzysu epileptoidalnego i fazy naprawczej konfliktu. *Jeśli nie uczestniczyłeś w pierwszej części kursu, która odbyła się w marcu 2020, masz możliwość zakupu biletu na część drugą wraz z dostępem do nagrania części pierwszej.

Część II - zajęcia praktyczne: terapia na żywo z klientem (kompleksowa konsultacja z wykorzystaniem metody Recall Healing i irydologii w połączeniu z elementami innych terapii (m.in. homeopatii i horoskopu). Jeśli posiadasz swój własny irydoskop - zabierz go ze sobą na zajęcia.


Dla kogo: Dla wszystkich chcących uzdrowić i rozwijać siebie oraz dla coachów, terapeutów, psychologów i lekarzy pogłębiających swoją wiedzę w celach dalszej praktyki.


Uwaga! Warsztat terapeutyczny - ilość miejsc ograniczona. Warsztaty skierowane są do osób posiadających co najmniej podstawową wiedzę z zakresu Recall Healing/Totalnej Biologii lub Nowej Germańskiej Medycyny/Biologiki.

Uczestniczki/uczestnicy warsztatu otrzymają Dyplom IWW oraz ZAŚWIADCZENIE O UKOŃCZENIU KURSU NA DRUKU MINISTERSTWA EDUKACJI NARODOWEJ.


Dostęp do nagrań webinarów jest ważny 3 miesiące.


Dla uczestników/ek kursu cena specjalna na:

  • Leksykon RH - 168 zł,
  • Atlas Organów - 398 zł;
  • Leksykon + Atlas: 538 zł

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Poznań