Warsztaty Data Science z Aviva | Warszawa

12 Grudnia 2018, 18:00-21:00 (środa)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Warszawy Data Science z Aviva | Warszawa
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Zapraszamy na warsztat z Data Science z Magdaleną Wójcik, która opowie o pracy w tym zawodzie i przede wszystkim pozwoli Ci poczuć namiastkę pracy na danych. 🧐Jeśli interesuje Cię tematyka analizy danych, statystyki oraz programowania z wykorzystaniem języka Python, to obiecujemy, że nie będziesz się nudzić. Nie wymagamy umiejętności programowania. Przyjdź jeśli chcesz przekonać się czy taka praca może być dla Ciebie. 


Plan spotkania:

1. Kilka słów o zawodzie Data Scientist

2. Wstęp do programowania w Pythonie

3. Statystyka przydatna w analizie danych

4. Wspólna analiza danych z World Happiness Report

5. Q&A, networking


👉 Zajęcia będą prowadzone na wcześniej przygotowanych danych i niezbędne będzie zainstalowanie programu do ich analizy. Wszelkie szczegóły otrzymasz na maila, po zarejestrowaniu się na wydarzenie. 

👉 Nie wymagamy znajomości programowania.

👉 Rejestracja obowiązkowa

👉 Liczba miejsc ograniczona

👉 Praca na własnych laptopach

💫Data Science zyskuje coraz bardziej na sławie wśród osób, które mają doświadczenie lub kompetencje w dziedzinie analizy danych. Łączy umiejętności z zakresu:

- matematyki i statystyki

- programowania i algorytmów

- rozumowania biznesowego

- prezentacji danych


Magdalena Wójcik - Data Scientist w Data Love, nauczycielka akademicka i doktorantka, naukowo i zawodowo zajmuje się uczeniem maszynowym, szczególnie w zakresie zastosowań w medycynie. Magda brała udział przy tworzeniu programu kursu Data Science w infoShare Academy.

Organizator:

infoShare Academy - szkoła programowania założona w maju 2015 roku. Jesteśmy jedną z największych akademii IT w Polsce z oddziałami w kilku miastach. Prowadzimy intensywne warsztaty z zakresu front-end, back-end (w tym Java, Python), Data Science, a także zwinnych metodyk prowadzenia projektów. Uczymy programowania od podstaw i przygotowujemy naszych absolwentów do wejścia na rynek IT. Stawiamy na wysoką jakość prowadzonych szkoleń, dzięki czemu mamy pewność, że firmy zyskują dobrze przygotowanych do pracy Junior Developerów. Dotychczas przeszkoliliśmy ponad 650 osób, z czego 96% absolwentów, którzy znaleźli pracę, utrzymuje się na rynku IT.

Partnerem wydarzenia jest Aviva Kariera.

Zobacz również:

szkolenia Data Science Programowanie Python wydarzenia Warszawa