To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Warsztaty z podstaw programowania w PHP. Poznaj czym jest obiektowość i stwórz swoją aplikację internetową!
już niedostępne -

Chcesz nauczyć się podstaw programowania? Stworzyć swoją pierwszą aplikację? Nie wiesz, czym jest obiektowość, a chcesz to poznać W PRAKTYCE? 

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty z PHP! Przyjdź i stwórz z nami swoją obiektową aplikację www! :) 


👥 Dla kogo są warsztaty?

Dla osób, które chcą poznać programowanie obiektowe. Nie wymagamy znajomości programowania, ale podstawy w dowolnym języku pozwolą wynieść z warsztatu więcej.


💻💭 W trakcie warsztatów nauczysz się:

  • popularnego języka backendowego do tworzenia stron i serwisów internetowych z którego korzystają takie firmy jak ✅ Facebook, ✅ Wikipedia, ✅ Allegro, ✅ Wordpress.
  • założeń programowania obiektowego (OOP)
  • czym są klasy i obiekty oraz metody i właściwości
  • jak korzystać z modyfikatorów dostępu
  • czym jest dziedziczenie oraz konstruktory
  • jak korzystać z danych statycznych i interfejsów
  • założeń wzorca MVC (Model-View-Controller)


❓ Co musisz zrobić?

🔵 zarejestrować się

🔵 zainstalować środowisko na którym będziesz pracować na warsztatach. Link do środowiska otrzymasz w mailu po zarejestrowaniu się na wydarzenie

🔵 zabrać ze sobą laptop 💻


📋 Harmonogram:

17:30 - 18.00 - start rejestracji



18.00 - 18.20 - Jacek Dębowczyk (Star Technology) prezentacja "PHP - język, jak każdy inny".
18.20 - 18.30 - prezentacja Anna Pronczuk-Omiotek "Od czego zacząć naukę programowania?"
18.20 - 21.30 - 3-godzinne warsztaty PHP. Prowadzący: Patryk Omiotek (Intive)


Partnerem wydarzenia jest firma Star Technology, która jest także Partnerem kursu PHP i gwarantuje rozmowy rekrutacyjne dla 3 najlepszych absolwentów kursu 💪 Więcej info o kursie PHP znajdziesz utaj https://infoshareacademy.com/kursy/kurs-wieczorowy_lublin_php-wordpress/


⌚📆 Kiedy i gdzie?

📍 Środa, 05.06.2019, 18.00-21.30

📍 Inkubator Przedsiębiorczości FRL, ul. Józefa Franczaka Lalka 43, 2 piętro, Lublin


👥 Prrelegenci:

Jacek Dębowczyk - Head of Programmers w Star Technology. Swoją przygodę z IT rozpoczął kilkanaście lat temu od zarządzania serwerami uniksowymi i programowania... oczywiście w PHP. Specjalizuje się w technologiach webowych. Zrealizował wiele projektów, występując w roli architekta, analityka, kierownika projektu. Gorący zwolennik metody Domain Driven Design. Pasjonat podejścia zwinnego i wzmacniania bliskiej komunikacji pomiędzy biznesem i IT. Aktualnie realizujący się przede wszystkim jako Product Owner w Printegy MIS - kompleksowym rozwiązaniu ERP przeznaczonym dla drukarni etykiet.

Anna Prończuk-Omiotek - Od 5 lat prowadzi własną firmę doradczo-szkoleniową, jest managerem, doradcą i szkoleniowcem. Koordynuje lubelski oddział szkoły programowania "infoShare Academy", gdzie współpracuje z firmami IT, programistami oraz osobami, które chcą zmienić zawód i znaleźć pracę jako programista.

Patryk Omiotek - programista pracujący w obszarach takich jak Data Science oraz Machine Learning. Doświadczenie zdobywał pracując przez ponad 10 lat jako full stack developer. Obecnie na stanowisku Cognitive Team Leadera w Intive implementuje rozwiązania dla globalnych marek oraz startupów z Silicon Valley. Jest również trenerem w infoShare Academy oraz koordynatorem spotkań "Lublin IT" oraz "Data Science Lublin". Swoją przygodę z programowaniem rozpoczynał od programowania w języku PHP w wersji 4, zdobył certyfikat Zend Framework Engineer oraz jako pierwszy w Polsce certyfikat Zend Framework Certified Engineer.


Organizator Warsztatów:

infoShare Academy - szkoła programowania założona w maju 2015 roku. Jesteśmy jedną z największych akademii IT w Polsce z oddziałami w kilku miastach. Prowadzimy intensywne warsztaty z zakresu front-end, back-end (w tym Java, Python), Data Science, a także zwinnych metodyk prowadzenia projektów. Uczymy programowania od podstaw i przygotowujemy naszych absolwentów do wejścia na rynek IT. Stawiamy na wysoką jakość prowadzonych szkoleń, dzięki czemu mamy pewność, że firmy zyskują dobrze przygotowanych do pracy Junior Developerów.

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Lublin