IT Akademia j-labs #46 | Od developera do foundera
7 Czerwca 2018, 18:00-20:00 (Czwartek)

IT Akademia j-labs #46
Warszawa, czerwiec 2018
►Temat: Od developera do foundera
Zapraszamy na spotkanie z Boguszem Pękalskim, który opowie o swojej drodze do innowacyjnego startupu:
• Jak z etatowego programisty zostać CEO innowacyjnego startupu?
• Jak sprawdzić swój pomysł i zdobyć pierwszych klientów?
• Jaką przewagę mają programiści przy zakładaniu biznesu?
• Jak płynnie i bez ryzyka przejść z etatu do własnej firmy?
• Jak wykorzystać chmurę i nowe technologie w zatwardziałej branży ubezpieczeniowej?
• Jakiej architektury użyliśmy w Polisie w Chmurze?
► Prelegent: Bogusz Pękalski
Co-founder i CEO w Polisa w Chmurze, programista .NET, podróżnik, żeglarz, gitarzysta, mąż i ojciec. Z branżą IT związany od zawsze. Swoje pierwsze programy pisał w wieku 9 lat na Commodore 64. Nagrywa podcast i bloguje pod marką StartupMyWay.com.
►Data: 07.06.2018, godzina 18:00-20:00
►Adres: Biurowiec West Station: Aleje Jerozolimskie 142 Budynek A, 12. piętro (sala będzie odpowiednio oznaczona), Warszawa
►Wstęp wolny, rejestracja: bezpłatna
IT Akademia j-labs: zdobywaj wiedzę od praktyków IT!
► Comiesięczne, darmowe spotkania
Zapraszamy prelegentów praktyków - zawsze są to osoby z minimum kilkuletnim doświadczeniem, w tym najbardziej cenieni programiści w Polsce.
► Oferujemy 100% meteorytyki z różnych obszarów IT
Podczas spotkań pojawiają się prelekcje dotyczące m.in. głównych języków programowania, języków funkcyjnych, mikroserwisów, UX, Azure, AWS, relacyjnych baz danych, security czy aplikacji mobilnych.
► Wykłady odbywają się już od 2014 roku w Krakowie oraz od 2016 roku w Warszawie.Po szczegóły zajrzyj na:
itakademia.j-labs.pl/
meetup.com/ITAkademiaj-labsKrakow/
meetup.com/ITAkademiaj-labsWarszawa/
Miejsce
Aleje Jerozolimskie 142, Warszawa