To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  ITBM #warsztat
już niedostępne -

Studia podyplomowe IT Business Management WH AGH oraz Wydział Humanistyczny AGH zapraszają do udziału w warsztacie "BUDOWANIE STRUKTURY ORGANIZACJI". Warsztat jest przygotowany i prowadzony przez firmę szkoleniową ProCognita.

Bezpłatna rejestracja pod linkiem: https://itbmaghwarsztat.evenea.pl/

Szczegółowy opis warsztatu: https://procognita.pl/struktury-organizacji/

Warsztat jest dedykowany studentom, absolwentom i wykładowcom studiów podyplomowych IT Business Management AGH. Zapraszamy też wszystkich potencjalnie zainteresowanych podjęciem studiów. Opis kierunku, program oraz lista wykładowców są dostępne na stornie http://business-management.pl/. Rejestracja na kolejną edycję wystartuje w czerwcu 2019.


O czym jest warsztat Struktury Organizacji?

Budowanie Struktur Organizacji to warsztat, który pozwoli Ci zobaczyć różnice w efektywności pracy w zależności od wybranego modelu organizacji.

Aby pokazać konsekwencje różnych struktur organizacyjnych, stworzyliśmy interaktywną grę, która pozwoli Ci obserwować jak zmieniają się sposoby komunikacji, koordynacji oraz dynamika pracy w zależności od struktury firmy i jaki jest wymierny wpływ tych zmian na wyniki pracy.

Gra toczy się w turach, podczas których budujemy proste produkty przy użyciu klocków LEGO. W czasie gry modelujemy pracę w organizacji zbudowanej wokół zespołów kompetencyjnych, komponentowych i interdyscyplinarnych.

Czego się dowiesz podczas warsztatu?

Analizując wyniki gry i obserwując naturalny sposób zachowań w każdym z modeli możesz przewidzieć jak zmieni się efektywność firmy oraz jakie problemy możecie napotkać jeśli zdecydujecie się na pracę w każdym z prezentowanych modeli.


TRENERZY:

Mariusz Petlic

Zastanawiasz się, jak osiągnąć wysoką jakość Twojego produktu? Chcesz usprawnić proces jego powstawania? To dobra droga. Jakość jest przecież fundamentem, na którym budujesz zadowolenie użytkowników. A tuż za jakością kroczą większe dochody i wzmocnienie Twojej pozycji na rynku.

Mnie też fascynuje jakość produktu i procesu. Chciałbym pomóc dopracować Twój produkt tak, aby klienci byli zadowoleni i polecali go kolejnym. Dlatego ważne jest nieustanne udoskonalanie procesu kreowania produktu. Jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy na działania, które mogą zakończyć się fiaskiem, możemy wspólnie znaleźć najlepsze modele tworzenia nowych produktów i rozwijania tych już istniejących.

Pracowałem z firmami: ComputerLand, Systemy Kodów Kreskowych, Hurra.com, eSky.pl. Jako aktywny Scrum Masterwspierałem i budowałem zespoły. Teraz jestem Agile Coachem. W pracy z liczącymi się firmami dowiedziałem się, jak testować produkty i chętnie podzielę się z Tobą tą wiedzą.

Mogę już teraz zdradzić kilka szczegółów. Ogromną rolę odgrywają: świadomość, samoorganizacja, zaufanie i komunikacja. Powiesz, że to oczywiste. Tak, ale najważniejsze są metody dążenia do dojrzałości i radości pracy w środowisku Agile, a te już nie są tak powszechnie znane. Poznałem je i opowiem Ci o nich, jeśli będziemy mieli okazję się spotkać. Do miłego! 

Justyna Wykowska

Kim jestem? Inżynierem automatykiem, programistą, managerem, Product Ownerem, Scrum Masterem, trenerem, coachem personalnym, specjalistą od Agile... I nie przestaję się uczyć nowych rzeczy.

Pomogę Ci wykorzystać Twoje mocne strony. Podpowiem, jak osiągnąć zamierzony cel. Kiedy jestem z zespołem dbam, aby grupa dobrze się czuła, i co najważniejsze była efektywna. Zbudowałam już ponad 20 fantastycznych zespołów, pracując z nimi jako lider lub coach.

Chętnie podzielę się wiedzą i doświadczeniem zdobytym w pracy z różnymi klientami i produktami. Przez ponad dekadę pracowałam dla Motorola Solutions, prowadząc międzynarodowe zespoły tworzące duże produkty. Przebyłam drogę od członka zespołu, po managera kilkudziesięcioosobowego działu. Znam każdy szczebel działania dużych organizacji, także poza branżą IT. Od 2014 roku wspieram firmy z różnych sektorów biznesu jako mentor i konsultant.

Lubię rozmawiać, żartować i dzielić się wiedzą. Podobno mam męską logikę, kobiecą intuicję, ostry język i upór ... godny lepszej sprawy. Zawsze możesz na mnie wpaść na konferencjach i spotkaniach lokalnych społeczności. Możesz też zajrzeć do moich publikacji.

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Kraków