BUGinnings in IT

23 Sierpnia 2021, 18:00 (Poniedziałek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet wstępu
już niedostępne 10,00 zł -

BUGinnings in IT

Każda historia ma swój początek, a początki jak wiadomo bywają trudne. O pierwszych krokach w IT, sknoconych zadaniach, czy nietrafionych pomysłach będziecie mogli posłuchać na żywo już 23 sierpnia!


Prelegenci:

🎤 Kamil Stanuch (Former Site Director @ Grand Parade) zaprezentuje historię aplikacji Nearbox, opowiadając o przekleństwie lokalności i 5 lekcjach z porażki.

🎤 Adam Gajek (Team Lead @ VirtusLab) podzieli się błędami, z których udało mu się wyjść obronną ręką i okazały się być kamieniami milowymi w jego karierze.

🎤 Iwona Celińska (Full Stack Developer @ EQTech) opowie o tym, jak znalazła pracę, która stała się jej pasją i z jakimi wyzwaniami musiała zmierzyć się po drodze.

Zaproszeni przez nas eksperci cofną się o setki tysięcy linijek kodu i kilkanaście projektów wstecz. Zdradzą jak to było kiedy zaczynali swoją drogę, w którym momencie powinęła im się noga i jak wybrnęli z sytuacji, które w pierwszym momencie wydawały się nie mieć wyjścia.


Data: Poniedziałek, 23.08.21, start: 18:00 ⏰
Miejsce: Restauracja Barka, Kraków 🛥️


Wyjątkowo tym razem bilety będą za symboliczną opłatą, abyśmy byli w stanie określić ile osób zjawi się na miejscu. Równowartość biletu będzie do odbioru przy barze w dniu wydarzenia. 🥂

Jeśli tak jak my tęsknicie za rozmową przy butelce pysznego piwa i chętnie zrobicie sobie przerwę od ekranów monitorów - zgarnijcie bilet i spędzicie z nami ten sierpniowy wieczór. Mamy tylko 50 miejsc, więc kto pierwszy ten lepszy! 💨


Wydarzenie organizowane jest przez Sphere.it, inicjatywę poświęconą dzieleniu się wiedzą z dziedziny IT. Poza regularnymi wydarzeniami online, na platformie Sphere.it znajdziesz bibliotekę wideo z prezentacjami z wszystkich dotychczas organizowanych przez nas eventów z przeróżnych dziedzin IT. 

Dołącz do naszego newslettera, dzięki któremu będziesz na bieżąco z wszystkim co dla Ciebie szykujemy! 🙌

Zobacz również:

konferencje wydarzenia Kraków