To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  IT's easy - wejściówka
już niedostępne -

Zajmujesz się analizą biznesową? Szukasz możliwości wymiany doświadczeń z innymi Analitykami? Chcesz poszerzyć swoją wiedzę? A może po prostu masz ochotę spędzić miło czas i przy okazji posłuchać o analizie biznesowej? Koniecznie przyjdź na nasze wydarzenie!

Przed Tobą druga odsłona spotkań z serii IT's easy ;) Tym razem skupimy się na analizie biznesowej. 

Wydarzenie, tak jak przy poprzedniej edycji będzie składać się z dwoch części: prelekcji oraz networkingu przy pizzy i piwie
Informacje o prelegentach już wkrótce!

Wydarzenie jest DARMOWE, ale obowiązują zapisy.

Idea cyklu wydarzeń dla branży IT powstała w naszych głowach ponieważ mamy wrażenie, że w Trójmieście nadal brakuje przestrzeni do spotkań, wydarzeń czy warsztatów, w którym teoria zderza się z praktyką, a bardziej doświadczeni eksperci dzielą się swoją wiedzą. Chcemy, żeby spotkania z cyklu IT's easy były odpowiedzią na naszą potrzebę rozwoju, spotkań, dyskusji i wymieniania się doświadczeniami.

Pierwsza edycja dotyczyła Product Designu, traz przechodzimy do Analizy Biznesowej, ale jesteśmy otwarci na wszystkie tematy związane z branżą IT! Jeśli masz pomysł, chcesz podzielić się swoją wiedzą albo po prostu widzisz, że brakuje spotkania na jakiś temat związany z IT to napisz do nas!

SPEEDNET

Jesteśmy z Gdańska i… robimy software. Nasz zespół tworzy ponad 200 programistów specjalizujących się w aplikacjach webowych i mobilnych. Stworzyliśmy dziesiątki mniejszych, kilkadziesiąt średnich i kilka gigantycznych projektów - od odjechanych startupowych pomysłów (jak apka do rezerwowania ogrodników w USA), przez apki wspierające biznesy średnich i małych przedsiębiorstw (np. w zakresie logistyki czy edukacji) po realizację skomplikowanych, pełnych funkcjonalności multiplatformowych systemów bankowych.wydarzenia

Zobacz również:

konferencje wydarzenia Gdańsk