Webinar: Jak projektować (zdalny) onboarding?
17 Listopada 2020, 12:00-13:00 (Wtorek)

WEBINAR: JAK PROJEKTOWAĆ (ZDALNY) ONBOARDING
Nie lekceważ znaczenia dobrego wdrożenia!
Nie lekceważ znaczenia dobrego wdrożenia! Po trudach rekrutacji czas na wdrożenie nowego pracownika. Dlaczego tak ważne jest, by doświadczenia i obietnice składane w procesach customer experience i candidate experience kontynuować?
Według dostępnych źródeł, m.i.n. Harvard Business Review, firmy, które posiadają ustandaryzowany program wdrożenia onboardingu odnotowują o 62% większą wydajność nowych pracowników i o 50% lepszy poziom retencji, czyli zdolności organizacji do zatrzymania pracowników. Natomiast w raporcie Employee experience w Polsce 2017 czytamy, że tylko 22% badanych pracowników uznało, że proces wdrożenia pozwolił im uzyskać niezbędną wiedzę.
Przed pandemią niewiele firm prowadziło proces wdrożenia nowych pracowników w formie zdalnej. Nowa normalność wymusza na nas przeniesienie onboardingu stacjonarnego na formę hybrydową lub całkowicie zdalną. Zobacz, jak tego dokonać!
Jak zaprojektować atrakcyjny program wdrożenia pracownika do firmy, który:
- podniesie motywację i zwiększy zaangażowanie pracownika
- pomoże mu szybciej wdrożyć się w obowiązki i osiągnąć pełną produktywność
- zminimalizuje ryzyko jego odejścia
- zawiera narzędzia wspierające onboarding, takie jak ankiety, webinaria, filmy i inne
- pokaże sposoby na przeniesienie tych zasad do świata on-line
O tym opowiemy podczas naszego kolejnego webinaru, który odbędzie się 17 listopada 2020!
Adresaci webinaru
Osoby odpowiedzialne za HR, w tym onboarding, w firmach.
Podczas webinaru dowiesz się:
- Jak rozpocząć projektowanie onboarding'u zarówno w formie stacjonarnej, jak i zdalnej?
- Jakich narzędzi można używać projektując ten proces?
- Jak to robią inni - przedstawimy ciekawe business case'y
- Dlaczego warto do tego podejść kompleksowo?
O trenerce
Agnieszka Ochnik - trenerka i konsultantka ds. rozwoju. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Ukończyła podyplomowe studia Menedżerskie na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi w Wyższej Szkole Bankowej oraz wiele kursów szkoleniowych z zakresu zarządzania, przywództwa, team buildingu oraz komunikacji.
Doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi zdobyła w międzynarodowej korporacji, gdzie od początku swojej kariery specjalizowała się w rozwoju umiejętności miękkich wśród pracowników średniego i wyższego szczebla menedżerskiego. Współpracowała przy projektowaniu, wdrażaniu i doskonaleniu wielu narzędzi i programów.
Brała udział w projektach związanych z rozwojem kompetencji miękkich dla kadry średniego szczebla, w trakcie których zostało przeszkolonych z doskonałymi efektami ponad 700 osób. Stworzyła liczne programy rozwojowe dla menedżerów i ich pracowników (programy powitalne, językowe, doskonalące umiejętności menedżerskie i eksperckie). Współpracowała przy projektach przywódczych dla kadry zarządzającej.
Interesuje się bezkonfliktowymi metodami komunikacji w procesach biznesowych, a w szczególności metoda NVC - non violent communication dr Marshalla Rosenberga.
Szkoliła m.in. dla takich firm, takich jak: Fagor Mastercook, NetSolar, Arkana Cosmetics, BMETERS POLSKA, Palisada.pl, STATOR MK, FRANKONIA POLSKA
Specjalizacja trenerska: zarządzanie personelem, rekrutacja, oceny okresowe, doskonalenie podwładnych, przywództwo, komunikacja, obsługa klienta, team building
Warunki udziału
Udział w webinarium jest bezpłatny, jednakże możliwy wyłącznie po otrzymaniu potwierdzenia udziału od organizatora na maila podanego w formularzu zgłoszeniowym i zapisania się do jego newslettera podczas rejestracji na wydarzenie. Organizator spotkania zastrzega sobie możliwość selekcji zgłoszeń, a także możliwość zmiany terminu lub odwołania wydarzenia.
Organizator
Human Partner - firma konsultingowo-szkoleniowa. Poprzez szkolenia oferujemy Klientom pozytywne zmiany w ludziach i w całym przedsiębiorstwie. Myślimy długodystansowo, kompleksowo i efektywnie.
Jesteśmy ekspertem w dziedzinie tworzenia dedykowanych programów rozwojowych dla pracowników. Potwierdzeniem tego jest zdobycie w 2018 roku międzynarodowej nagrody Komisji Europejskiej - VET EXCELLENCE AWARDS - Training at work Award 2018.