To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Wejściówka
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

W czwartek 07/07/2022 serdecznie zapraszamy Państwa na warsztat pod tytułem "Wykorzystanie danych satelitarnych misji Copernicus do badania jakości powietrza". Wydarzenie jest organizowane przez Absiskey Polska wraz z Instytutem Geodezji i Kartografii w Warszawie oraz z Politechniką Warszawską.

Celem warsztatów jest przybliżenie państwu możliwości jakie niesie ze sobą wykorzystanie danych satelitarnych w tematyce badania jakości powietrza. Podczas warsztatów dowiedzą się Państwo z jakich narzędzi oraz serwisów korzystać aby pozyskać gotowe dane satelitarne przydatne do Państwa pracy. Na wydarzeniu zostanie przybliżona Państwu także tematyka europejskich inicjatyw związanych z monitoringiem satelitarnym taka jak program Copernicus oraz innowacyjny projekt SnapEarth. SnapEarth to projekt finansowany ze środków UE H2020, który ma ułatwić dostęp do danych z obserwacji Ziemi dla ogółu społeczeństwa. Na koniec dowiedzą się Państwo także o ofertach finansowych Europejskiej Agencji Kosmicznej - jak i skąd pozyskiwać finansowanie na projekty.

Warsztat odbędzie się w godzinach 9:30 - 11:15 na platformie Microsoft Teams. Wszystkim zarejestrowanym wyślemy link do spotkania.

Agenda warsztatu


Zobacz również:

szkolenia