Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
Bilet dla jednej osoby. Obejmuje: udział w szkoleniu, przerwę kawową, materiały szkoleniowe oraz profesjonalny networking. Standard

Bilet dla jednej osoby. Obejmuje: udział w szkoleniu, przerwę kawową, materiały szkoleniowe oraz profesjonalny networking.

16 marca 2020, 09:30 300,00 zł
Bilet dla dwóch osób. Obejmuje: udział w szkoleniu, przerwę kawową, materiały szkoleniowe oraz profesjonalny networking. Bilet Duo

Bilet dla dwóch osób. Obejmuje: udział w szkoleniu, przerwę kawową, materiały szkoleniowe oraz profesjonalny networking.

16 marca 2020, 09:30 500,00 zł

Chcesz rozwinąć swój pierwszy rentowny biznes? A może już prowadzisz swoją firmę i chcesz zrozumieć mechanizmy rządzące biznesem? Zwiększyć profitowość prowadzonych działań? Odpowiedzi na te pytania poznasz na naszym Skillshare "Jak stworzyć i prowadzić rentowny biznes?"

Zajęcia warsztatowe z wykorzystaniem praktycznych ćwiczeń i case study z praktyki prowadzącego.

Podczas szkolenia nauczysz się, czym są:

  1. Podstawowe elementy rachunku zysków i strat
  2. Podstawy matematyki biznesowej czyli jak skalkulować rentowność oferty?
  3. Czym się różni marża od narzutu i jak je wyliczyć?
  4. Jak udzielać efektywnych rabatów?
  5. Czym jest cash flow?
  6. Ile kosztuje termin płatności?
  7. Jakie zapisy warto wprowadzić do umów z kontrahentami?

Dla kogo:
Dla wszystkich osób, które chcą założyć firmę lub już prowadzą przedsiębiorstwo. 

Dlaczego warto wziąć udział?

  • Wyjątkowa formuła, umożliwiająca bezpośrednią interakcję Uczestników z ekspertem oraz profesjonalny networking.
  • Wyjątkowe miejsce: spotkamy się w Brain Embassy, czyli komfortowych i sprzyjających kreatywnej dyskusji przestrzeniach
  • Sprawdzona i potwierdzona wiedza: od 7 lat pomagamy kobietom zakładać nowe firmy i wspierać je w ich rozwijaniu

Z uwagi na ćwiczenia praktyczne związane z wyliczeniami zachęcamy do zabrania ze sobą kalkulatora ( może być na smartphonie), aby móc w pełni skorzystać z warsztatów.

Termin: 16.03.2020

Czas trwania: 9:00 - 12:30

Prowadzący: Małgorzata Warda, MBA

Praktyk z ponad 20-letnim doświadczeniem w zarządzaniu i sprzedaży na wysokich szczeblach managerskich w korporacjach i rowadzeniu sprzedaży produktów i usług do firm ( B2B) jak i konsumentów ( B2C). Ma na koncie ponad 2000 wynegocjowanych kontraktów handlowych. Od dwóch lat prowadzi własną firmę.
⦁ Wprowadziła na rynek szereg innowacyjnych produktów jak i nowych marek - m.in. system ekspresów kapsułkowych Nescafé Dolce Gusto..
⦁ Jest mentorem biznesowym w programach akceleracyjnych dla start-upów. Pomaga młodym firmom we wprowadzeniu ich oferty na rynek.
⦁ W Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej prowadzi wykłady z obszaru marketingu i strategii sprzedaży, jest także wykładowcą na studiach Executive MBA.
⦁ Prowadzi cieszące się dużą popularnością warsztaty biznesowe. Ich uczestnicy cenią ją za ogromną wiedzę wiedzę, praktyczne podejście i relewantne przykłady biznesowe.
⦁ Poza wieloletnim doświadczeniem w handlu, ukończyła studia finansowe i Master of Business Administration.

Zobacz również:

szkolenia Branża szkoleniowa Doradztwo Biznesowe wydarzenia Warszawa