To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Rejestracja na Degustację Cygar + Zawody Strzeleckie

dostępnych: 0

Wyprzedane 479,00 zł Wyprzedane
  Rejestracja na samą Degustację Cygar (Niedziela 17.03 godz. 18.00)

dostępnych: 0

Wyprzedane 349,00 zł Wyprzedane
  Rejestracja na same Zawody Strzeleckie (Środa 20.03.2024)

dostępnych: 3

już niedostępne 149,00 zł -

Zapraszamy na Before Business Evening
przed Konferencją Rzecznika MŚP oraz
Zawody Strzeleckie po Konferencji


Niedziela 17.03.2024 godz. 18.00

Dlaczego warto zarezerwować miejsce na Before Business Evening?

Poznasz nowych przedsiębiorców z Polski i nawiążesz relacje biznesowe. Tego dnia wielu właścicieli i prezesów firm będzie już zakwaterowanych w Zamku w Janowie Podlaskim przed Konferencją Rzecznika MŚP. Warto wykorzystać okazję, że tego dnia, o tej samej porze, w tym samym miejscu, będzie okazja poznać ciekawych ludzi, którzy na co dzień prowadzą swoje firmy w całej Polsce.

Degustacja cygar

Klasyczne kubańskie, fenomenalne dominikańskie - a może Nikaragua lub Honduras?

Doskonałe cygaro to nie tylko smak, ale i sztuka, której mistrzostwo osiągane jest przez wiele lat. Każde cygaro to unikatowe dzieło sztuki, stworzone z połączenia najwyższej jakości tytoniu i rąk wykwalifikowanych mistrzów manufaktur. Odkąd cygaro przestało być wyłącznie domeną jednej wyspy w basenie Morza Karaibskiego, zyskało na różnorodności, a każdy kraj może pochwalić się swoimi gatunkami i wyrobami.

Jednym z najbardziej znanych cygarowych stylów jest kubański charakter, który przez wiele lat był niekwestionowanym liderem. Ale czy może on równać się z nowym światem cygarowym? Może warto spróbować i porównać jedno i drugie, by odkryć ich tajemnice i niepowtarzalny smak.

Dla każdego miłośnika cygar, degustacja jest prawdziwym rytuałem. To moment, kiedy pochłaniamy aromat i smak, który pochodzi z mistrzowsko złożonej mieszanki tytoniowej. Aby w pełni cieszyć się tą sztuką, warto wiedzieć, jak właściwie otworzyć cygaro, jak je palić i jak z nim obchodzić się w trakcie degustacji.

Dlatego też, zapraszamy wszystkich entuzjastów cygar na nasze degustacje, które na pewno zadowolą każdego, kto szuka niezapomnianych wrażeń. Pozwól, że wprowadzimy Cię w świat doskonałych smaków i niepowtarzalnych aromatów, które wypełnią Twój umysł i zmysły.

Przebieg degustacji cygar

  • Podczas degustacji uczestnicy zapoznają się z historią produkcji różnych rodzajów cygar w poszczególnych krajach czy rejonach.
  • Prowadzący zaprezentuje metody degustacji, które pozwolą na wyczucie większej liczby aromatów w degustowanych rodzajach cygar, których wspólnie będziemy szukać i postaramy się poprawnie zdefiniować i nazwać.
  • O każdym rodzaju będziemy mogli podyskutować, zaś na koniec przeprowadzony zostanie prosty konkurs z wiedzy przekazanej podczas degustacji - zwycięzca otrzyma w prezencie wyjątkową nagrodę!
  • Po zakończeniu konkursu i degustacji nasz prowadzący chętnie odpowie na pytania uczestników.
Czas degustacji planowany minimum 2-3 godziny, w tym część teoretyczna około 30 minut.

Link do bezpłatnej rejestracji na Konferencję i Gale 18-19.03 ze szczegółami:

https://rzecznikmsp.gov.pl/iii-konferencja-naukowa-podatki-ubezpieczenia-przedsiebiorczosc/Po Konferencji odbędzie się Zwiedzanie Fortu Kobylany w kompleksie Twierdzy Brzeskiej zakończone zawodami strzeleckimi o puchar Rzecznika MŚP

Środa 20.03.2024 od godz. 11.00


USYTUOWANIE
Fort Kobylany w Zespole Fortów Twierdzy Brzeskiej, z lat 10-tych XX w., położony na gruntach wsi Kobylany. Betonowo-ziemny fort stanowi integralny element zespołu fortów i dzieł międzyfortowych Twierdzy Brzeskiej - jej fragmentu zwanego Przedmościem Terespolskim - budowanego w latach 1832 - 1915. Zaliczany był do najsilniejszych w Europie. Wszystkie zachowane elementy zespołu stanowią wyjątkowo cenny przykład realizacji XIX-stowiecznej myśli militarnej.

TYP STRZELNICY
Strzelnica odkryta wielofunkcyjna 100m do strzelań z broni kulowej i pneumatycznej. Strzelnica posiada po 8 stanowisk na 10m, 25m, 50, 100m.


Wymagana jest rejestracja przez niniejszą stronę.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

O Polskim Towarzystwie Gospodarczym

Ideą Polskiego Towarzystwa Gospodarczego jest to, aby jak najwięcej firm członkowskich rozwijało się oraz aby tworzyć w Polsce jak najlepsze warunki do prowadzenia biznesu. Dlatego naszymi Członkami są najczęściej właściciele, prezesi i managerowie dużych, średnich i małych firm (często produkcyjnych), którzy są bardzo aktywni zawodowo i społecznie oraz cenią takie wartości jak: zaufanie, szacunek do człowieka, patriotyzm, pracowitość i gospodarność. Mamy już ponad 500 firm członkowskich, które łącznie zatrudniają ponad 357.000 pracowników, a ich łączny obrót wynosi ponad 313 miliardów złotych. 

Organizujemy również ogólnopolskie konferencje biznesowe oraz inicjatywy integracyjne na przestrzeni całego roku. Każde takie wydarzenie jest ogromną dawką inspiracji dla przedsiębiorców i okazją do wymiany doświadczeń.

Link do naszej strony internetowej:  www.iptg.pl

Logotypy części firm członkowskich PTG:

Szczegóły wydarzenia:

Before Business Evening - 17 marca, niedziela godz. 18.00, Zamek Janów Podlaski

Zawody Strzeleckie o Puchar Rzecznika MŚP - 20 marca, środa godz. 11.00, Fort Kobylany

- Prosimy o zabranie ze sobą wizytówek


Kontakt ws. wydarzeń:

Michał Osiej
Dyrektor ds. Rozwoju
[email protected]
tel. 509-38-48-58

Do zobaczenia! Znajdź nas w social mediach

Zobacz również:

konferencje wydarzenia 21-505 Janów Podlaski