To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet normalny
Wyprzedane 149,00 zł Wyprzedane
Możesz wybrać ten bilet, jeśli podczas wydarzenia "Podaruj sobie czas" Dzień Kobiet w Hotelu Szyszko wpisałaś się na listę chętnych na to szkolenie i pozostawiłaś swój adres mailowy. Informację wysłałam również na maila - sprawdź pocztę. Bilet promocyjny dla zarejestrowanych uczestniczek z Dnia Kobiet w Hotelu Szyszko

Możesz wybrać ten bilet, jeśli podczas wydarzenia "Podaruj sobie czas" Dzień Kobiet w Hotelu Szyszko wpisałaś się na listę chętnych na to szkolenie i pozostawiłaś swój adres mailowy. Informację wysłałam również na maila - sprawdź pocztę.

już niedostępne 119,00 zł -
Możesz wybrać ten bilet, jeśli wygrałaś zaproszenie na szkolenie na wydarzeniu Podaruj sobie czas. Dzień Kobiet w Hotelu Szyszko lub na Suwałki Miss RUN Bilet - nagroda

Możesz wybrać ten bilet, jeśli wygrałaś zaproszenie na szkolenie na wydarzeniu Podaruj sobie czas. Dzień Kobiet w Hotelu Szyszko lub na Suwałki Miss RUN

już niedostępne bezpłatny -

Co powiesz na warsztat/szkolenie w luźnej atmosferze, gdzie każda z kobiet będzie mogła podzielić swoimi przemyśleniami?

Na spotkanie w babskim gronie z lampką Prosecco i owocami?

Co powiesz na warsztat/szkolenie, na którym dowiesz się czegoś nowego o swoim mężu, partnerze, szefie, koledze - i to może całkowicie odmienić (poprawić) Waszą relację?

Masz ochotę? 

Zapraszam serdecznie! 

 -> Hotel Szyszko w Suwałkach 4.04.2023 godzina 18.30

Dobra komunikacja to podstawa - w każdym związku, w każdej relacji, w każdym układzie - zarówno w kontaktach prywatnych, jak i biznesowych.

Dobra komunikacja to również to, na czym częściej nam - kobietom zależy bardziej niż mężczyznom (a przynajmniej nam tak się wydaje).

Na tym warsztacie dowiesz się:

  • Jak mówić, żeby Twój mąż, partner, kolega, szef Cię rozumiał?
  • Jak rozdzielać obowiązki i zadania, aby ON wykonywał je z ochotą, a nie z przymusu?
  • Jak, dzięki dobrej komunikacji, poprawić wzajemne relacje?
  • Jak wykorzystać swoje naturalne predyspozycje w domu i w pracy?

W trakcie warsztatu dowiesz się również wielu ciekawych rzeczy na swój i JEGO temat. Poznasz swoje mocne strony i będziesz wiedziała jak je sprytnie wykorzystać w codziennej komunikacji.

Dla kogo jest to szkolenie?

  • Dla wszystkich wyjątkowych kobiet, którym zależy na dobrej komunikacji i zrozumieniu JEGO sposobu myślenia.
  • Dla wspaniałych babeczek, które chcą dowiedzieć się, dlaczego czasami mężczyźni nie rozumieją najprostszych i oczywistych rzeczy.
  • Dla cudownych dziewczyn, które chcą lepiej się dogadywać i mieć mniej powodów do "strzelania focha".

Kto prowadzi szkolenie?

Adriana Sadowska - Certyfikowana Trenerka Metody FRIS® oraz FinxS® Sales Assessment (FSA), mediatorka, autorka szkoleń z rozwoju, komunikacji, negocjacji i sprzedaży, trenerka Akademii Managera oraz Akademii Rozwoju.

W moich szkoleniach uczestniczyło już ponad 2500 osób. Szkolenia prowadzone są w luźnej atmosferze, metodą warsztatową, angażującą uczestników. Jest ciekawie, interesująco, zabawnie, a jednocześnie profesjonalnie i merytorycznie.

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Suwałki