J/vacon - Wrocław J/va Meetup #1

1 Października 2018, 18:00 (Poniedziałek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet bezpłatny
już niedostępne -

KIEDY? 1 października 2018 roku, godz. 18:00
GDZIE? "Pub Wędrówki", ul. Podwale 37/38, Wrocław

Zapraszamy na wydarzenie J/vacon - Wrocław J/va Meetup #1, które odbędzie się już 1 października 2018 roku o godzinie 18:00 w "Pubie Wędrówki".

Wydarzenie zrzesza pasjonatów: Java, Java EE, JavaFX, Spring, JavaServerPages, Java SE, Java ME, architektury aplikacji, aplikacji mobilnych.

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne.

🎉 Zapewniamy PIWO dla pierwszych 100 uczestników! 🎉

❎ NAGRODA ❎

Ujawnimy niebawem!

❎ AGENDA ❎

18:00 - 18:15 Rejestracja uczestników
18:15 - 18:30 Przywitanie i rozpoczęcie
18:30 - 19:10 Performance Testing in Microservice World - Tomek Dubikowski
19:10 - 19:50 Kult Cargo - czyli błędy przy wprowadzaniu Agile- Jakub Drzazga
19:50 - 20:30 Software Developer 2.0 - Maciej Trojniarz
20:30 Konkurs z nagrodami
20:40 Pizza Time i networking

❎ PRELEGENCI ❎

+ Tomek Dubikowski
Tomek is a Software Development Manager at Ocado Technology. He has 6 years experience working as a Software Engineer, Scrum Master and Agile Trainer.
As an engineer, he is passionate about craftsmanship, propagating clean code, automated tests, behaviour driven development and domain driven design. As a leader, he helps to build an organisational culture based upon autonomy, collaboration and trust so that developers are equipped with both the hard and soft skills necessary to build truly awesome products.
Tomek loves to change the reality around him. He his highly pragmatic, challenges orthodoxy at all levels and believes that there is always room for improvement. He is always eager to discuss and share his ideas.

+ Jakub Drzazga
Posiada doświadczenie z najróżniejszych obszarów powiązanych z projektami IT. Zaczynał jako developer. Później już jako Scrum Master wprowadzał Scruma w kolejnych projektach. pracował też jako PM w projektach zwinnych nie opierających się o Scruma. Przez jakiś czas był też członkiem zarządu software house'u. Obecnie robi to co lubi najbardziej: jest konsultantem i szkoleniowcem. Od wielu lat pomaga organizacjom począwszy od start upów na korporacjach kończąc rozwiązywać najróżniejsze problemy. Gdy wymaga tego sytuacja dołącza do projektu i pomaga wyprowadzić go z krytycznej sytuacji. Nie akceptuje kosmetycznych zmian i podążania za projektowa modą. Jeżeli pomaga wdrażać w organizacji Scruma to tylko po to aby wytwarzano lepszy software i jest to najlepsze rozwiązanie istniejących problemów.

+ Maciej Trojniarz
Uczeń czarnoksiężnika aka czeladnik rzemiosła programistycznego z ponad 5 letnim doświadczeniem zdobytym w różnych branżach i funkcjach. Entuzjasta i ewangelista zwinnych metodyk zarządzania oraz dobrych praktych inżynieryjnych. Wolny czas zajmują mu narzeczona, gry planszowe oraz góry.Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej możpecie znaleźć go na LinkedIn i Twitterze @MaciejTrojniarz.

❎ SPONSORZY / PARTNERZY ❎

Sponsor Złoty: Luxoft

❎ WSPÓŁPRACA ❎

Kontakt: wspolpraca@javacon.pl

Telefon: 504 109 277

❎ ZAPRASZAMY ❎

Zobacz również:

szkolenia CSS Front-end developer HTML JavaScript Programowanie Programowanie webowe wydarzenia Wrocław