Jedenastka. Rozmowy o Pogoni

4 Października 2021, 18:00 (Poniedziałek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  darmowa wejściówka
już niedostępne -

W poniedziałek (4 października) o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie z Tobiaszem Madejskim, autorem książki "Jedenastka. Rozmowy o Pogoni". Gośćmi specjalnymi spotkania będą: Radosław Janukiewicz oraz Tian Wang. Rozmowę poprowadzi Tomasz Chaciński.

Wydarzenie odbędzie się w formule hybrydowej: stacjonarnie w filii nr 7 (Pl. Matki Teresy z Kalkuty 8) oraz w formie live'a na Facebooku biblioteki. Na spotkanie stacjonarne obowiązują bezpłatne wejściówki.

O książce

To nie jest książka o piłce nożnej. Jeśli szukasz wyliczeń asyst i bramek skrzydłowych, taktycznej analizy gry systemu z trzema obrońcami albo porównania poszczególnych trenerów - odłóż ją, bo najprawdopodobniej nie spełni twoich oczekiwań. Albo przeczytaj kolejne strony i przekonaj się̨, że w futbolu chodzi o coś zupełnie innego. Oczywiście w rozmowach z legendami klubu czy jego wieloletnimi kibicami nie da się pominąć wątków meczów, goli, sportowych sukcesów i porażek, ale jest to przede wszystkim opowieść o emocjach, które potrafi wywoływać z pozoru przeciętny klub sportowy.

W książce znajdują się rozmowy z: Izabellą Woronowicz, Tianem Wangiem, Radosławem Janukiewiczem, Maciejem Milczanowskim, Piotrem Celebanem, Arturem Kałużnym, Radosławem Majdanem, Tomaszem Skuzą Edim Andradiną, Robertem Dymkowskim i Jarosławem Stępskim.

O autorze

Tobiasz Madejski (ur. 1992) - obecnie jest producentem treści wideo w HS concept Studio. Wcześniej pracował jako dziennikarz w Radiu Szczecin i "Głosie Szczecińskim". Pierwsze doświadczenia w mediach zdobywał w wieku 17. lat na portalu PogonOnline.pl. Kibic Pogoni i piłki od dziecka.

Partnerem wydarzenia jest Wydawnictwo Granda.

Zobacz również:

inne wydarzenia Szczecin