To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Normalny + przejazd busem
już niedostępne 70,00 zł -
  Normalny + przejazd własny
już niedostępne 60,00 zł -

Tegoroczną, piątą już Jesień Enologiczną rozpoczniemy w niezwykłych okolicznościach.Stowarzyszenie Kobiety i Wino oraz Winnica Słońce i Wiatr serdecznie zapraszają na winobranie.
Spotykamy się o godzinie 16:30 na terminalu autobusowym obok Centrum Kogresowego ICE w Krakowie. Stamtąd bus zawiezie nas prosto do winnicy, w której pod okiem Katarzyny Fluder przystąpimy do winobrania szczepu Solaris, by następnie wziąć udział w degustacji win Słońce i Wiatr wraz z food-pairingiem - przekąskami przygotowanymi przez Katarzynę Solańską, certyfikowaną sommelierkę, autorkę bloga Kate's Kitchen.

Mamy nadzieję, że połączenie daty, rozpoczynającej porę jesieni, z niezwykłym klimatem winnicy, pozwoli wczuć się w nastrój nadchodzących wydarzeń :)

Jesień Enologiczna to niezwykłe wydarzenie kulturalne, które jednoczy coraz liczniejsze grono miłośników wina i produktów regionalnych. Przed nimi dwa miesiące niezapomnianych wrażeń związanych z enologią, sztuką winiarską, historią winiarstwa w Polsce oraz tradycjami kulinarnymi. W tym roku już po raz piąty Stowarzyszenie Kobiety i Wino, które jest inicjatorem i organizatorem przedsięwzięcia, zadbało o to, aby nie zabrakło atrakcji dla wszystkich, którzy będą chcieli uczestniczyć w celebrowaniu Jesieni Enologicznej w Krakowie, Warszawie i na Dolnym Śląsku.

Zobacz również:

inne wydarzenia 32-043 Skała