To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet promocyjny
Wyprzedane 24,99 zł Wyprzedane
  Bilet promocyjny dla członka Izby Coachingu
Wyprzedane bezpłatny Brak wolnych miejsc
  Bilet promocyjny dla członka ICF lub EMCC
Wyprzedane bezpłatny Brak wolnych miejsc

Po dłuższej przerwie, wraz z wiosną zaczynamy spotkania Dyskusyjnego Klubu Coachingu. Tym razem poza rozmową zapraszamy do pracy z ruchem. Ze względu na okoliczności zmieniamy formułę spotkania ze stacjonarnej na on-line.

Czy zadajesz sobie takie pytania:

 • W jaki sposób świadomość ciała i ruch może pomóc w pracy z ludźmi?
 • Jaki może być przykład pracy łączącej ruch i myślenie?
 • Na co wartościowego możemy się otworzyć stając się bardziej świadomi tego, że żyjemy w ciele i ono nam nieustannie coś komunikuje?

To spotkanie jest dla Ciebie jeśli:

 • chcesz poszerzyć swoją wiedzę i świadomość w obszarze pracy łączącej sferę poznawczą, emocjonalną i cielesną i zdobyć kilka cennych doświadczeń z zakresu języka ruchu,
 • jesteś gotowa/y otworzyć się na empatię kinestetyczną, wrażliwość i ruch.
 • chcesz wziąć udział w interaktywnym warsztacie online na platformie zoom - poruszyć się, a nie jedynie siedzieć przed monitorem, spotkać się w kilkuosobowych pokojach i zaangażować nie tylko myślenie, ale i ciało. Wystarczy Ci podstawowa wersja zoom - wyślemy Ci link z dostępem.  

Warsztat bazuje na kompleksowym podejściu - języku ruchu - Laban Bartenieff Movement System. W czym przydaje się znajomość języka ruchu?Język ruchu wspiera połączenie między ciałem, emocjami a umysłem. Dzięki doświadczeniu i zrozumieniu ruchu zyskujemy większe połączenie ze sobą i innymi. Przez odczucie tego, że wszystko, co jest cielesne ma swoje odzwierciedlenie w umyśle, a to co myślimy oddziałuje na to, jak się czujemy emocjonalnie i fizycznie, możemy doświadczać bycia całością. Uczymy się szacunku, wrażliwości i otwarcia na szerszą perspektywę. Język ruchu wspiera wyjście ze starych nawyków i schematów w konstruktywny sposób.

Co zyskasz uczestnicząc w spotkaniu?

 • Podczas warsztatu będzie możliwość praktycznego doświadczenia różnych aspektów ruchu i zaobserwowania ich związku z psychiką i emocjami. Poruszymy się z kilkoma konkretnymi jakościami ruchowymi, które wiążą się m.in. podejmowaniem decyzji, uwagą, kontrolą i wyrażaniem emocji.
 • Zaproszę do ciekawego doświadczenia: pracy z myślą, przekonaniem poznawczej połączonej z ruchem i ucieleśnieniem na przykładzie przekonania.
 • Pogłębienie empatii kinestetycznej - praktyka bycia w relacji wzbogaconej o kontakt niewerbalny.

Jak się przygotować do warsztatu?

 • Na pewno zakładając wygodne, niekrępujące ruchów ubranie
 • Przygotuj: miejsce w pokoju do ruchu, tak by nikt z domowników nie przerywał Ci doświadczenia, sprawnie działający internet na komputerze, laptopie (na telefonie trudno zobaczyć pozostałych uczestników), kartkę i coś do pisania.
 • Sprawność fizyczna i doświadczenie w technikach ruchu nie są wymagane. Ważna jest gotowość do świadomego skupienia się na ciele. Każdy ruch jest dobry, jeśli jest prawdziwy. Nieraz spotykam się z informacją, że ktoś się nie porusza. Nie jest to prawdą, gdyż póki żyjemy, to oddychamy, a to już jest ruch!
Na spotkanie zapraszamy coachów, trenerów, psychologów, nauczycieli, pedagogów, menedżerów oraz wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym.


Prowadząca:

Aga Sokołowska - od kilkunastu lat pracuję jako trenerka, nauczycielka języka ruchu w podejściu Laban/Bartenieff, psychoterapeutka i superwizorka terapii tańcem i ruchem. Jestem zafascynowana tym, jak świadomy kontakt z ciałem może otworzyć na pełniejsze i radośniejsze życie. Od kilkunastu lat wspieram tych, którzy chcą odczuwać i rozumieć życie, włączając w nie świadomość ciała. Przez ostatnie 17 lat prowadziłam liczne grupy rozwoju osobistego "Wytańczając język ciała" oraz "Treningi Świadomości: ciała, emocji, myśli, relacji" (oparte o LBMS I DMT) dla ludzi, którzy chcą zrozumieć lepiej siebie i pełniej żyć. Od 9 lat dodatkowo superwizuję pracę trenerów, terapeutów i arteterapeutów. Stworzyłam i współprowadzę razem z mistrzynią analizy ruchu Karen Studd /współautorka książki "EveryBody is a Body"/ roczny Kurs: Świadome ciało, język ruchu. Wykorzystanie języka ruchu i technik terapii tańcem w rozwoju własnym i pracy z ludźmi. Napisałam kilka rozdziałów do dwóch książek wydanych przez GWP o psychoterapii tańcem i ruchem w pracy indywidualnej i grupowej. www.agasokolowska.com

Logistyka:

 • koszt uczestnictwa: ze względu na sytuację związaną z koronawirusem CENA PROMOCYJNA - 25 zł*
 • członkowie Izby Coachingu i Klubu Izby Coachingu a także członkowie ICF i EMCC - bezpłatnie (wymagana weryfikacja członkostwa)
 • zapisy i wpłaty wyłącznie przez portal evenea
 • liczba miejsc ograniczona do 14, decyduje kolejność wpłat
 • miejsce:  platforma online - link do wejścia otrzymasz najpóźniej 24 godziy przed spotkaniem na adres e-mail powiązany z kontem Evenea

* W przypadku rezygnacji z udziału wcześniej niż na tydzień przed dniem warsztatu zwracamy wpłatę z potrąceniem 10% opłaty manipulacyjnej. Przy rezygnacji mniej niż 7 dni przed warsztatem wpłata nie jest zwracana.


Zapraszamy

Organizator: Izba Coachingu Oddział Lubelski
Aleksandra Gospodarek -Izba Coachingu
aleksandra.gospodarek@ic.org.pl

Zobacz również:

szkolenia Coaching Rozwój osobisty Samoświadomość Zarządzanie emocjami