To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Rejestracja na zajęcia

dostępnych: 0

Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Jeśli Twoje dziecko lubi ruch, spontaniczność i zabawę na świeżym powietrzu - koniecznie wypróbujcie nasze zajęcia jogi.
Podczas zajęć, wraz z naszą instruktorką, dzieci będą wzmacniać elastyczność i wytrzymałość mięśni, a przy tym świetnie się bawić.
Joga kształtuje prawidłową postawę, poprawia witalność, wzmaga koncentrację, wycisza i uspokaja.

Podczas zajęć dzieci nauczą się asan związanych ze zwierzętami, przyrodą i przedmiotami (np. pies, kot, paw, motyl, drzewo, wodospad, stół, wojownik). Zajęcia odbywają się przy spokojnej, relaksacyjnej muzyce. Poza ćwiczeniem asan, program zajęć przewiduje rozgrzewkę wszystkich partii ciała, relaksację i ćwiczenia oddechowe.

🧘 Zapraszamy dzieci w wieku 4-9 lat, dzieci mogą ćwiczyć z rodzicami
📅 każdy czwartek lipca
⏰ 11:00-11:45
📍 Galeria Młociny, Taras na Dachu (poziom 2)

Bezpieczeństwo
*zajęcia prowadzi doświadczona instruktorka
**ćwiczenia odbywają się na matach, maty zapewnia organizator
***przed zajęciami maty są poddawane dezynfekcji


O instruktorze:
Anna Purta Uberna - nauczycielka klas przedszkolnych i klas I-III,muzyk, wokalistka, nauczyciel Nada Jogi i jogi dla dzieci. Medytuje od 1997 roku. W związku z zainteresowaniem rozwojem osobistym zawsze zgłębiała tematy z zakresu medytacji i mindfulness, świadomej pracy z ciałem, body- mind oraz oczywiście jogi. Praktykę jogi zaczęła od uczęszczania na Hathajogę. Następnie ukończyła półtoraroczną szkołę i została nauczycielem Nada Jogi (jogi wibracji i dźwięku). W tym samym czasie rozpoczęła praktykę Kriya Jogi i Ajapa Jogi, które praktykuje po dziś dzień.Zobacz również:

sport i rekreacja Atrakcje dla dzieci Dziecko Joga Sport i rekreacja Zdrowie wydarzenia Warszawa