prof. J. Bralczyk oraz prof. J. Miodek - O współczesności i przyszłości języka polskiego

24 Kwietnia 2023, 17:00 (Poniedziałek)

Filharmonia Podkarpacka, Rzeszów Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  SALA KONCERTOWA
Wyprzedane Brak wolnych miejsc
W sali kameralnej odbędzie się transmisja na żywo z sali koncertowej. SALA KAMERALNA

W sali kameralnej odbędzie się transmisja na żywo z sali koncertowej.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie zaprasza na spotkanie pt. "O współczesności i przyszłości języka polskiego". 

W czasie wydarzenia odbędzie się wystąpienie wprowadzające prof. Jerzego Bralczyka oraz wystąpienie prof. Jana Miodka. Po wystąpieniach odbędzie się dyskusja, której moderatorem będzie Wojciech Bonowicz.

Wydarzenie odbędzie się 24 kwietnia 2023 r. (poniedziałek), o godz. 17.00, w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie.

Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY pod warunkiem REJESTRACJI.

Warunkiem udziału w wydarzeniu będzie okazanie biletu w formie drukowanej lub na nośniku elektronicznym (np. tablet, telefon). W dniu wydarzenia zajmowanie miejsc będzie możliwe od godz. 16:00. Rezerwacja biletów jest ważna do godz. 16:30.

W przypadku braku możliwości udziału w spotkaniu bardzo prosimy o dokonanie REZYGNACJI drogą e-mailową: [email protected] lub kontakt telefoniczny - 17 866 11 61, 17 866 12 54. Informacja o Państwa rezygnacji pozwoli innym zainteresowanym wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Z uwagi na względy bezpieczeństwa i przepisy przeciwpożarowe, organizatorzy zastrzegają sobie prawo do decyzji o zamknięciu możliwości uczestnictwa w spotkaniu w momencie wypełnienia wszystkich miejsc siedzących w Filharmonii.

Informujemy, że spotkanie będzie rejestrowane w formie dokumentacji fotograficznej i filmowej, która zostanie udostępniona na portalu WSIiZ i uczelnianych mediach społecznościowych (m.in. Facebook, YouTube).

Czytaj więcej o cyklu " Wielkie Pytania w Nauce" na stronie: https://wielkiepytania.wsiz.pl/wpwn


Zobacz również:

kultura i sztuka wydarzenia Rzeszów