To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Joomla! User Group Jawor - spotkanie #8

dostępnych: 0

Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Jooml! User Groups

Grupy użytkowników Joomla! to zespoły tworzone na całym świecie przez miłośników Joomla!, którzy chcą spotykać się osobiście, aby rozmawiać o Joomla!, dzielić się doświadczeniami, pomagać sobie w rozwiązywaniu napotkanych problemów, podejmować wspólne działania na rzecz rozwoju Joomla!.

Pragniemy stworzyć zgrany, wizjonerski zespół sympatyków Joomla! w Polsce.

Spotykamy się regularnie i organizujemy prelekcje, prezentacje i praktyczne warsztaty, aby wymieniać się wiedzą i doświadczeniem, a także przekazywać społeczności lokalnej Nasze wspólnie wypracowane rozwiązania oraz nowe pomysły.

Jesteśmy grupą otwartą i każdy znajdzie tu swoje miejsce!

Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z tworzeniem serwisów WWW w oparciu o Joomla! lub nie wiesz, jak za pomocą Joomla! zaistnieć w sieci, przyjdź, porozmawiaj, spotkaj się z ludźmi, którzy wiedzą więcej! Jeżeli masz już jakieś doświadczenie, prowadzisz firmę świadczącą usługi webmasterskie lub programujesz ciekawe aplikacje webowe, spotkania w ramach Joomla! User Group pomogą Ci nawiązać ciekawe kontakty, które mogą zaowocować długoletnią współpracą i popchną rozwój Twojej firmy do przodu!

Kolejne, ósme spotkanie zapowiada się niezwykle interesująco!

Tym razem przedstawimy metodę, jak prosto i szybko zbudować atrakcyjną galerię zdjęć oraz jak ją zabezpieczyć oraz udostępnić pojedynczym użytkownikom strony.

Będziemy także rozmawiać o tym, jak przekonać Google, że nasza strona jest ciekawsza i bardziej wartościowa niż inne i uzyskała wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania. Pokażemy również co zrobić, aby nasza witryna wczytywała się znacznie szybciej.

Naszym gościem będzie prezes jednej z firm hostingowych, więc na pewno poznamy kilka ciekawostek z tej branży!

Poznamy główne problemy dostępności i najlepsze narzędzia do ich rozpoznawania. Stefan Wajda, członek Joomla! Accesibility Team pokaże Nam, w jaki sposób zbadać, czy strona została dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami i osób starszych.

Prelegenci:

  1. Dariusz Stańczyk  - Optymalizacja serwisu www….
  2. Tomasz Jeska - Jak zwiększyć ruch na swojej stronie i osiągnąć najlepszą pozycję w wyszukiwarkach?
  3. Artur Żugaj - Galeria w Joomla - zróbmy to prościej
  4. Wojciech Babicz - Ciekawostki z polskiej branży hostingowej
  5. Stefan Wajda - Badanie dostępności dla niewtajemniczonych

Spotkanie będzie składać się z dwóch części: warsztatowo - edukacyjnej i tzw. After Party. Obie odbędą się w klimatycznej atmosferze pięknych wnętrz restauracji DUKAT. Podczas After Party, w luźnej atmosferze będzie można porozmawiać, bliżej się poznać i nawiązać nowe kontakty.

Informacje dodatkowe

Parking

Po przeciwnej stronie ulicy znajduje się duży parking przy TESCO.

WiFi

Podczas spotkania, zapewniamy bezpłatne połączenie z internetem

Nie ważne, czy mieszkasz w Jaworze, Legnicy, Wrocławiu i okolicach! Jeżeli chcesz przyjechać z dowolnego miejsca na świecie, ZAPRASZAMY!

Zarejestruj się, aby zdobyć mega wartościową wiedzę, poznać fantastycznych ludzi i zdobyć ekstra nagrody i gadżety!

Zobacz również:

konferencje wydarzenia Jawor