To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Standard
już niedostępne -

Jump Your Business skierowany jest do osób prowadzących działalność gospodarczą. W ramach projektu odbywają się bezpłatne webinaria i indywidualne konsultacje z jednymi z najlepszych ekspertów na rynku, w trzech kluczowych dla przedsiębiorców obszarach: sprzedaż B2B, media społecznościowe, wystąpienia przed kamerą.
Organizatorami projektu są Inkubator STARTER oraz Miasto Gdańsk.

Dowiedz się więcej na stronie projektu: https://jump.inkubatorstarter.pl/
Razem z nami przeskocz na kolejny poziom biznesowy!

Social media w biznesie - jak efektywnie wykorzystać Linkedin i budować społeczność wokół marki?


Data: 22.06.2021
Godziny: 11:00 - 12:30 


Link do wydarzenia zostanie przesłany drogą mailową najpóźniej w dniu rozpoczęcia webinaru.

WEBINAR NIE BĘDZIE NAGRYWANY.

Ramowy program webinaru:
11:00 - 11:50 - Sposoby na efektywne wykorzystanie Linkedin w Twoim biznesie? - Klaudia Chmielewska - Beeffective

Jak tworzyć ciekawy content i jakie formaty stosować, aby odnieść sukces na LinkedIn? Sprawdź, dlaczego na tej platformie tak ważny jest personal branding i jak wykorzystać jego potencjał w działaniach firmowych. Poznaj skuteczne rozwiązania wraz z pomysłami na aktywność, które pomogą Twojemu profilowi i stronie firmowej wyróżnić się na LinkedIn!


11:50 - 12:10 - Budowaniu społeczności w social mediach - Piotr Nowosielski - CEO Just Join IT (justjoin.it)

Wbrew obecnym trendom, bez zewnętrznego finansowania, rozwinąłem startup zatrudniający obecnie ponad 80 osób. Skupienie się na budowie społeczności, ciężka praca oraz zawziętość - te trzy rzeczy w mojej opinii były kluczowe, żeby Just Join IT mogło powstać i rozwinąć się do obecnego poziomu. Wszystko to w zaledwie 4 lata.

12:10 - 12:30 - Q&AProwadzący: 

Klaudia Chmielewska
Od zawsze kochałam podróże, dlatego swoją pierwszą pracę, jeszcze w trakcie studiów na Wyższej Szkole Turystyki i Hotelarstwa, rozpoczęłam w biurze podróży. Pasja do wyjazdów została, natomiast swoje kroki zawodowe skierowałam w stronę branży IT, gdzie przez 5 lat pracowałam w dziale marketingu, promując nowe produkty i realizując działania sprzedażowe. Edukację uzupełniłam o studia podyplomowe na kierunku zamówienia publiczne. Doświadczenie w branży IT oraz zamiłowanie do mediów społecznościowych przywiodło mnie do Beeffective, gdzie aktualnie, jako Head of Social Media, koordynuję pracę kilkuosobowego zespołu dbającego o komunikację marek z wielu branż, które jako agencja mamy przyjemność obsługiwać.Piotr Nowosielski
Pasjonat startupów i rozwoju biznesu w oparciu o społeczność. CEO Just Join IT (www.justjoin.it), najszybciej rozwijającego się portalu pracy dla polskich programistów. Wychodzi z założenia, że najlepsze rzeczy w marketingu, tak samo jak w życiu, są za darmo, a firmy powinny starać się skracać dystans i pokazywać ludzką twarz swojej marki. Prywatnie miłośnik szachów oraz piłki nożnej.

Więcej o projekcie na www.jump.inkubatorstarter.pl
Organizatorami są: Inkubator Starter i Miasto Gdańsk.

Sfinansowano ze środków Miasta Gdańsk.

Zobacz również:

szkolenia