Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  CERTYFIKOWANY Kurs Kadry i Płace dla zaawansowanych (Kod zawodu: 242310, 242307)
13 marca 2020, 14:00 1 479,00 złZyskaj specjalistyczną wiedzę i praktyczne umiejętności samodzielnego prowadzenia kadr i płac.
Zdobądź CERTYFIKAT NA POZIOMIE ZAAWANSOWANYM Z KODEM ZAWODU
242310, 242307 według kwalifikacji zawodów i specjalności MPIPS
oraz
ZAŚWIADCZENIE MEN


W 2019 r. według autentycznych ocen Uczestników
Certyfikowany Kurs Kadry i Płace dla zaawansowanych
został oceniony na: 5,42 /6 
Sprawdź opinie

Poznaj zakres merytoryczny kursu

MODUŁ I. Potrącenia, premie, dodatki, pułapki na liście płac, korekty, płace - 16h
MODUŁ II. Podatek dochodowy od osób fizycznych PIT oraz ZFŚS w praktyce. KUP, zaliczki, zwolnienia, rozliczenia, możliwości i praktyczne rozwiązania - 8h
MODUŁ III: Zatrudnianie pracowników niepełnosprawnych. Rozliczenia z PFRON - 8hMODUŁ IV: Efektywne ustalanie organizacji czasu pracy i jego rozliczenie - 8h
MODUŁ V: Rozliczanie wynagrodzeń i świadczeń pracowników oddelegowanych do państw UE oraz cudzoziemców wykonujących pracę na terytorium RP - 8h

Sprawdź pełny program


TEN KURS JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE:

 • Jeśli chcesz realnie podnieść swoje kwalifikacje, poszerzyć i zaktualizować swoją wiedzę.
 • Posiadasz podstawową wiedzę z zakresu wynagrodzeń oraz prawa pracy.
 • NIE MUSISZ BYĆ ABSOLWENTEM KURSU OD PODSTAW - wystarczy, że posiadasz wiedzę z zakresu kadr i płac! 
 • Pracujesz w dziale kadrowo-płacowym, księgowym, HR, firmie outsourcingowej, biurze rachunkowym lub samodzielnie rozliczasz swoich pracowników.
 • Posiadasz co najmniej średnie wykształcenie. 


JAK ZDOBYĆ CERTYFIKAT?

Dzięki zajęciom z praktykami biznesu zdobędziesz umiejętności potrzebne do samodzielnej pracy. Gdy zdasz egzamin przed Komisją Egzaminacyjną Tax Consilium, zdobędziesz CERTYFIKAT SPECJALISTY DS. WYNAGRODZEŃ oraz SPECJALISTY DS. KADR z kodami zawodu 242310, 242307 według kwalifikacji zawodów i specjalności MPiPS.

Egzamin ma formę praktycznych zadań oraz pytań testowych. Aby go zaliczyć, powinieneś zdobyć min. 50% punktów. Nie jest on obowiązkowy, nie pobieramy również za niego żadnych dodatkowych opłat (nawet jeśli podejdziesz do niego dwa razy). Możesz również z niego zrezygnować. W takim przypadku otrzymasz ZAŚWIADCZENIE MEN o ukończeniu Kursu Kadry i Płace dla zaawansowanych zgodne z Rozporządzeniem MEN ws. kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych . Jeśli zdasz egzamin, otrzymasz zarówno ZAŚWIADCZENIE MEN, jak i CERTYFIKAT.


CO W PRAKTYCE DA CI KURS?

 • INFORMACJE na temat najkorzystniejszych rozwiązań kadrowo-płacowych 
 • WSKAZÓWKI, dzięki którym będziesz potrafił samodzielnie kierować obszarem kadr i płac w firmach i instytucjach 
 • PRZYGOTOWANIE do kontroli - dowiedz się, jak reprezentować firmę przez organami administracji publicznej (Inspekcją Pracy, Urzędem Pracy, ZUS) 
 • MOŻLIWOŚCI optymalizacji wynagrodzeń i rozliczenia czasu pracy UMIEJĘTNOŚĆ interpretowania problematycznych przepisów
 • DOŚWIADCZENIE na podstawie case study opracowanych przez praktyków kierujących działami kadrowo-płacowymi dużych firm
 • WIEDZĘ I SAMODZIELNOŚĆ w prowadzeniu kadr i płac.KOMPLEKSOWE MATERIAŁY, które wykorzystasz w codziennej pracy OPIEKĘ POSZKOLENIOWĄ - przez 30 dni po zakończeniu Kursu będziemy e-mailowo odpowiadać na Twoje pytania 
 • ZAWODOWE KONTAKTY dzięki szerokim możliwościom networkingowym.
 • INDYWIDUALNĄ OPIEKĄ DORADCY, z którym będziesz w stałym kontakcie. Po każdym z modułów otrzymasz podsumowania zajęć, DODATKOWE MATERIAŁY I ZADANIA. JAK BĘDĄ WYGLĄDAŁY ZAJĘCIA?

 70% PRAKTYKI

Tax Consilium przez 70% Kursu będziesz wykonywał praktyczne ćwiczenia. Będziesz analizował CASE STUDY, rozpatrywał przypadki, rozwiązywał zadania, brał udział w DYSKUSJACH i mierzył się z AUTENTYCZNYMI PRZYKŁADAMI i sytuacjami napotykanymi w codziennej pracy w obszarze kadr i płac.


ANALIZA AUTENTYCZNYCH PRZYKŁADÓW

W trakcie zajęć będziesz pracował na AUTENTYCZNYCH PRZYKŁADACH KADROWO-PŁACOWYCH. Przez cały Kurs trenerzy będą do TWOJEJ DYSPOZYCJI - będą udzielali porad i odwoływali się do swojego doświadczenia. Pokażą Ci rozwiązania, które będziesz mógł zastosować w swojej pracy.SKORZYSTASZ Z DOŚWIADCZENIA PRAKTYKÓW

Na Kursie otrzymasz PRAKTYCZNĄ wiedzę i umiejętności, z których faktycznie skorzystasz NATYCHMIAST po zajęciach.Dodatkowo przez 30 DNI od zakończenia szkolenia otoczymy Cię e-mailową opieką poszkoleniową. Jeśli będziesz miał pytania lub wątpliwości związane z programem Kursu, pomożemy Ci je rozwiązać.UZYSKAJ ZAWODOWĄ SAMODZIELNOŚĆ DZIĘKI ZAJĘCIOM Z PRAKTYKAMI KADR I PŁAC!

Przemek.jpg

..zobacz więcej na: https://www.taxconsilium.com/nagrody-i-wyroznienia/

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.
Biuro czynne w godz. 9:00-17:00
ul. Rynek Główny 30/37, 31-010 Kraków
tel./fax +12 623 73 43
szkolenia@taxconsilium.com

SKORZYSTAJ Z DOŚWIADCZENIA NASZYCH TRENERÓW
WYBIERZ PRAKTYCZNE ZAJĘCIA
I ZYSKAJ KONKRETNE UMIEJĘTNOŚCI


ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Zobacz również:

szkolenia HR Płace wydarzenia Kraków