To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet na Konferencję Rok Relacji Toruń 2020 - Katarzyna Zajączkowska - "RACJA CZY RELACJA - CZY W SZKOLE JEST MIEJSCE NA EMOCJE I EMPATIĘ?"
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Spotkanie odbywa się w ramach bezpłatnej konferencji "Rok Relacji Toruń 2020"


Opis:

W pracy nauczyciela często spotykamy się z problemami w komunikacji, brakiem zrozumienia, frustracją, i trudnymi emocjami. Stosowane przez nas metody nie przynoszą spodziewanych efektów lub nam nie służą. Jeśli zatem szukasz sposobu na budowanie relacji opartych na wzajemnym zrozumieniu, szacunku i otwartości oraz chcesz budować relacje z intencją kontaktu wzbogacającego życie, zamiast szukać racji i winnych, zapraszam na spotkanie!

Na warsztatach wspólnie zastanowimy się:

- jaką moc mają nasze słowa?

- co dla nas jest ważne w komunikacji?

Razem dowiemy się, po co nam empatia oraz poznamy:

- podstawowe założenia Porozumienia bez Przemocy,

- zasady komunikacji opartej na empatii i model 4 kroków,

- zabójców empatii,

- popularne sposoby odbioru trudnych komunikatów.W przyjaznej atmosferze dowiesz się, jak zaradzić problemom z komunikacją i poznasz ćwiczenia, które pomogą Ci budować relacje z sobą samym i drugim

człowiekiem w klasie, pokoju nauczycielskim i na co dzień.

Profil trenera:

Katarzyna Zajączkowska - Od 18 lat jestem nauczycielem języka angielskiego. Pracuję głównie z dziećmi i młodzieżą, choć mam również doświadczenie w pracy z dorosłymi. Ukończyłam filologię angielską na UMK, studia podyplomowe z kreatywności i glottodydaktyki, oraz nauczania informatyki. Jestem certyfikowanym trenerem ze specjalnością szkolenia kadr oświatowych oraz specjalistą ds. wspomagania oświaty. W swojej pracy szkoleniowej koncentruję się głównie na zagadnieniach związanych z komunikacją, relacjami, i emocjami w życiu człowieka. Jestem w bezustannym rozwoju zawodowym i osobistym. Wierzę, że zmiana zaczyna się od nas samych. Po wielu latach poszukiwań skutecznego sposobu na komunikację w życiu prywatnym i zawodowym odnalazłam treści bliskie mojemu sercu w Porozumieniu bez Przemocy i komunikacji opartej na empatii. Dziś chętnie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami moich szkoleń i warsztatów. Największą inspiracją i motywacją do wzrostu i rozwoju jest dla mnie czwórka moich wspaniałych dzieci.

Konferencja "ROK RELACJI w Toruniu 2020" trwa od 9.00-15.45. Sprawdź inne wydarzenia, aby zapisać się na komplet warsztatów. 

Konferencja pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Torunia, Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy; patronat merytoryczny: Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli; Patronat: Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu i Bydgoszczy. 

Organizatorzy: Centrum Organizacji Szkoleń, Akdemia i3 - szkolenia dla edukacji, Dobra i Mądra Szkoła, Edukator Pozytywnej Dyscypliny - Magda Ostrowska, Trener Rozwoju Kompetencji Katarzyna Zajączkowska, Szkoła Dla Liderów , Akademia Rozwoju Kompetencji Językowych i Społecznych Change, Rok Kobiet. 


Zobacz również:

konferencje wydarzenia Toruń