Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  POKAZ
7 Lutego 2021, 10:00 550,00 zł
  POKAZ + PRAKTYKA
7 Lutego 2021, 10:00 750,00 zł

Na szkoleniu Katsiaryna zaprezentuje Wam wyjątkowy styl w makijażu wieczorowym, który podkreśli i wyróżni piękność każdej kobiety. Podzieli się z wami trikami czystego blendowania i szybkiej pracy z klientem oraz jej sposób na extra nawilżenie cery i budowanie konturu twarzy w stylu Hollywood. Wszystkie triki możecie przełożyć na każdą klientkę, co robi zdobytą wiedzę bardzo uniwersalną👌🏽 Każda kursantka po ukończeniu kursu dostanie certyfikat imienny, listę kosmetyków i pędzli, które Katsiaryna używała w makijażu.

DLA UCZESTNIKÓW KURSU UDOSTĘPNIAMY RABAT NA PROFESJONALNE KOSMETYKI ANATOMIA (PĘDZLE OLGI TOMINEJ) I KLEPACH PRO 15%, PROVG 20%.
https://www.instagram.com/anatomia_brushes_pl/
https://www.instagram.com/provg_poland/
https://www.instagram.com/klepachpro_pl/


_____________________________________________________________
Katsiaryna Karpovich - makijażystka z 6-letnim doświadczeniem w pracy z klientem i przy sesjach zdjęciowych. Prowadzi szkolenia zaawansowane i masterclassy, szkolenia podstawowe, kursy ekspresowe. Absolwentka jednej z najbardziej słynnych szkół makijażu na wchodzie Olgi Tominej "Anatomia" w Mińsku. Zna wszystko o wschodnich technikach makijażu i pomaga swoim kursantkom wypracować precyzję i czystość w makijażu. Najbardziej ceni jakość wykonania i indywidualne podejście do każdego typu urody. Jest profesjonalistką i dba o wysoki stopień estetyki wykonanych makijaży, uwzględnia każdy detal i akcent kolorystyczny. Przedstawia najbardziej popularne marki kosmetyków w Polsce: pędzle Olgi Tominej Anatomia, kosmetyki ProVG i pigmenty Klepach.pro.

https://www.instagram.com/karpovichmakeup
https://www.instagram.com/makijazart_pl
_____________________________________________________________
SAM POKAZ: 550 zł (max. 14 osób)
POKAZ + PRAKTYKA: 750 zł (max. 10 osób)

KIEDY? 7 lutego 2021r. tj. niedziela
GDZIE? Akademia Makijaż Art w Rzeszowie, ul. Tetmajerów 5/2

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Rzeszów