KONIN BUSINESS MEETING 2023

20 Kwietnia 2023, 09:00-15:30 (Czwartek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Udział w konferencji
Wyprzedane 120,00 zł Wyprzedane
  Udział w konferencji - członek IGWW
Wyprzedane 90,00 zł Wyprzedane
  Afterparty
Wyprzedane 100,00 zł Wyprzedane
  Afterparty - członek IGWW
Wyprzedane 80,00 zł Wyprzedane

Szanowni Państwo,

Izba Gospodarcza Wielkopolski Wschodniej wraz z Akademią Nauk Stosowanych w Koninie po raz trzeci organizuje konferencję pod szyldem "Konin Business Meeting". Jest to wydarzenie adresowane przede wszystkim do przedsiębiorców z Wielkopolski Wschodniej, zaś jego celem jest stworzenie przestrzeni do inspiracji, dyskusji oraz integracji środowiska przedsiębiorców.

Ostatnie lata to okres szczególnych turbulencji w światowej i lokalnej gospodarce. Pandemia COVID-19, wojna w Ukrainie czy rosnąca inflacja to najbardziej dotkliwe, ale nie jedyne powody do niepokoju. Lokalnie stoimy przed wyzwaniem transformacji energetycznej oraz zmian demograficznych.

Rzeczywistość określana jako BANI (Brittle - Anxious - Nonlinear - Incomprehensible) już nam towarzyszy. Może zamiast czekać na "lepsze czasy", należy ją uznać za trwałą i zamiast załamywać ręce, po prostu zastanówmy się, jak prowadzić nasze przedsiębiorstwa w takiej rzeczywistości? Wszak to właśnie przedsiębiorcy są tymi, którzy zazwyczaj dobrze radzą sobie w dynamicznym świecie.

Spotkajmy się by porozmawiać o tym, jak znajdować dźwignie do szybszego rozwoju naszych firm. Jak znajdować różnorodne źródła finansowania, jak budować i promować markę, jak tworzyć struktury, które przetrwają lata i będą służyć następnym pokoleniom, naszym dzieciom i wnukom.

Zapraszamy na konferencję, która odbywać się będzie pod hasłem "Sztuka walki bez walki - Rozwój mimo turbulencji". 

Data wydarzenia to 20 kwietnia 2023, zaś miejsce: Aula ANS w Koninie.

Spodziewamy się gościć ponad 200 przedsiębiorców z regionu Wielkopolski Wschodniej, którzy będą mieli okazję posłuchać interesujących mówców, uczestniczyć w dyskusjach tematycznych oraz nawiązywać biznesowe relacje w sprzyjającej atmosferze.

Tym razem będziemy testować nową formułę: sesje plenarne przedzielone będą długimi przerwami sprzyjającymi networkingowi, podczas których uczestnicy wydarzenia będą mogli skorzystać z wiedzy lub wymienić się doświadczeniami w specjalnie zaaranżowanych "wyspach tematycznych".

Wydarzeniem towarzyszącym będzie wieczorne party dla uczestników konferencji.

Zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniu, które zdobywa coraz większe uznanie uczestników, postrzegających je jako szczególnie interesujące i wyróżniające się wśród innych tego typu imprez.


Mateusz Kowalewski

Prezes

Izba Gospodarcza Wielkopolski Wschodniej

Zobacz również:

konferencje wydarzenia 62-510 Konin