KONIN BUSINESS MEETING 2024

18 Kwietnia 2024, 09:00-15:30 (Czwartek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  bilet dla członków IGWW oraz TIG
już niedostępne 90,00 zł -
  bilet normalny dla pozostałych podmiotów
już niedostępne 120,00 zł -
  bilet na afterparty
już niedostępne 125,00 zł -

Szanowni Państwo, 

Izba Gospodarcza Wielkopolski Wschodniej wraz Turecką Izbą Gospodarczą oraz Akademią Nauk Stosowanych w Koninie po raz czwarty organizuje konferencję pod szyldem "Konin Business Meeting". Jest to wydarzenie adresowane przede wszystkim do przedsiębiorców z Wielkopolski Wschodniej, zaś jego celem jest stworzenie przestrzeni do inspiracji, dyskusji oraz integracji środowiska przedsiębiorców. 

Prowadzenie biznesu w dzisiejszych czasach nie należy do łatwych. Dynamika zmian w otoczeniu jest ogromna. Oprócz turbulencji takich jak epidemie czy wojny, jesteśmy świadkami rewolucji technologicznej, ale także i społecznej. Nowe technologie zaczynają istotnie wpływać na rynek pracy oraz na sposób funkcjonowania społecznego, w szczególności kolejnych pokoleń. 

Dlatego najbliższą edycję Konin Business Meeting organizujemy pod hasłem: "Kompetencje jutra nie istnieją. Czy czeka nas idiokracja? Jak prowadzić biznes w warunkach rewolucji na rynku pracy." 

Spotkajmy się by porozmawiać o tym, jak pozyskać i utrzymać pracowników, w szczególności młodego pokolenia i jak podnieść efektywność biznesu wykorzystując automatyzację, robotyzację czy sztuczną inteligencję. Zastanówmy się, jak budować i zarządzać kulturą naszych organizacji, by były zdolne do uczenia się, oduczania i uczenia na nowo, bo we współczesnym, niezwykle dynamicznym świecie, warunkiem przetrwania i rozwoju jest maksymalna elastyczność i zdolność szybkiego dostosowania się do sytuacji. 

Data wydarzenia to 18 kwietnia 2024 r., zaś miejsce:  Akademia Nauk Stosowanych w Koninie, Centrum Wykładowo -Dydaktyczne

Tegoroczne wydarzenie jest o tyle szczególne, że do jego organizacji zaprosiliśmy Turecką Izbę Gospodarczą. Tym samym reprezentowani będą przedsiębiorcy całej Wielkopolski Wschodniej. Oznacza to, że spodziewamy się gościć ponad 250 przedsiębiorców z naszego regionu. 

Konin Business Meeting to doskonała okazja dla przedsiębiorców, by posłuchać interesujących mówców, uczestniczyć w dyskusjach tematycznych oraz nawiązywać biznesowe relacje w sprzyjającej atmosferze. Planowana formuła konferencji to sesje plenarne przedzielone długimi przerwami, sprzyjającymi networkingowi, "wyspy tematyczne" oraz 2 sesje warsztatowe. 

Wydarzeniem towarzyszącym będzie wieczorne party dla uczestników konferencji. Zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniu, które zdobywa coraz większe uznanie uczestników, postrzegających je jako szczególnie interesujące i wyróżniające się wśród innych tego typu imprez w regionie. 

Mateusz Kowalewski 

Prezes 

Izba Gospodarcza Wielkopolski Wschodniej

Zobacz również:

konferencje wydarzenia Konin