Plan B dla dyrektora

29 Sierpnia 2019, 09:00-11:00 (Czwartek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Bilet dla osób, które posiadają aktualny abonament Business Dialog, KDF Dialog lub kandydatów do Klubu, za zgodą organizatora. Bilet KDF Dialog

Bilet dla osób, które posiadają aktualny abonament Business Dialog, KDF Dialog lub kandydatów do Klubu, za zgodą organizatora.

już niedostępne bezpłatny -
Bilet dla menedżerów zainteresowanych tematem. Organizator rezerwuje sobie prawo odmowy uczestnictwa. Posiadacze kodu rabatowego uzyskują 100% zniżki. Bilet wstępu

Bilet dla menedżerów zainteresowanych tematem. Organizator rezerwuje sobie prawo odmowy uczestnictwa. Posiadacze kodu rabatowego uzyskują 100% zniżki.

już niedostępne 184,50 zł -

Plan B na życie potrzebny jest każdemu, ale szczególnie przydaje się zajmującym wysokie dyrektorskie stanowiska. Bo w biznesie, w korporacji wszystko się może zmienić z dnia na dzień. My też dojrzewamy i coraz lepiej znamy siebie. Warto na czas się zastanowić, co zrobimy, gdy okaże się, że drabina, po której się wspinamy, nie jest przystawiona do dobrej ściany.

Ponadto warto zwrócić uwagę, że  dzisiaj w Polsce dramatycznie brakuje pracowników na niskie szczeble i specjalistów oraz równie dramatycznie brakuje pracy dla osób szczebla C-level lub aspirujących do tej dyrektorskiej roli.

Temat omówimy z Agnieszką M. Staroń, coachem w Klubie Dyrektorów Finansowych "Dialog", liderem  klubowego programu "Plan B dla Dyrektora".

Spotkanie adresowane jest do uczestników społeczności Business Dialog  http://www.businessdialog.pl/  a szczególnie Klubu Dyrektorów Finansowych "Dialog" http://kdfdialog.org.pl/  oraz ich gości, którzy mogą otrzymać kod wstępu. Prosimy też o wiadomość dyrektorów  posiadających abonament klubowy, zainteresowanych programem Plan B dla Dyrektora, to  prześlemy kod uprawniający do bezpłatnego wstępu i dalszego udziału w programie.


Zobacz również:

imprezy Kariera wydarzenia Poznań