To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Spotkanie inaugurujące program DESTINATION IT - Roche Informatics i MamoPracujwIT
już niedostępne -

UWAGA: zwolniło się kilka miejsc na wydarzenie. W związku z tym, do 15:15 można jeszcze pobrać bilet! Zapraszamy. 

Jakie są możliwe ścieżki rozwoju w branży IT? Co to znaczy pracować w IT? Jak odnaleźć swoją własną drogę w nowych technologiach i jak nie zawrócić z obranej ścieżki? O tym właśnie porozmawiamy w trakcie spotkania inaugurującego program DESTINATION IT! 

Już 13 października spotkamy się w Warszawie, aby przedstawić Wam najnowszy program mentoringowy "DESTINATION IT".
Program składa się z dwóch elementów:

  • mentoringu oraz
  • części edukacyjnej prowadzonej przez najlepszych ekspertów Zespołu Roche Informatics. Będą one dotyczyły 3 obszarów/ścieżek do wyboru: Testing Automation, Business Analysis i Data Engineering.

Ponadto będą rozmowy o tym, czym właściwie jest IT, jak podejść do zmiany ścieżki kariery oraz, jak być skutecznym w rekrutacjach w obszarach IT!

Dlaczego warto wziąć udział?

"Chcemy pomóc zarówno osobom, które jeszcze nie podjęły decyzji o przejściu do obszaru IT, ale mają przeczucie, że to mógłby być dla nich strzał w dziesiątkę, jak i wzmocnić wysiłki tych osób, które już rozwijają się w obszarze IT, uczą się samodzielnie lub korzystają z kursów poprzez udział w programie mentoringowym. Wiemy, że nowe technologie dają ogromne szanse rozwoju, ale to może być długa i wymagająca droga. Dobrze jest mieć towarzystwo!" - mówi Marta Buchlovská, Roche Informatics, jedna z pomysłodawczyń programu.

"Program DESTINATION IT przygotowany we współpracy z firmą Roche Informatics jest odpowiedzią na ogromną potrzebę wzmocnienia i wsparcia tych z osób, które obrały już swoją ścieżkę rozwoju. Tylko w programie #MamoPracujwIT mamy ponad 10 tysięcy uczestniczek, które widzą dla siebie miejsce w nowych technologiach. To dużo, ale wiele z kobiet mówi o samotności na tej ścieżce. Tylko wcale nie musisz podążać wybraną drogą sama, a DESTINATION IT może być Twoją trampoliną!" - dodaje Agnieszka Czmyr-Kaczanowska z Fundacji Mamo Pracuj

Jaki jest plan spotkania?

  • Otwarcie spotkania i wprowadzenie do Programu
  • Wystąpienie gościa specjalnego
  • "Po co jest to całe IT?" - wystąpienie
  • "Kto może zmienić życie pacjenta? Zrozum lepiej świat IT i kluczowe dla niego role na przykładzie z naszej organizacji" - wystąpienie
  • "Da się to tak naprawdę zrobić?" - panel dyskusyjny z udziałem osób, które ścieżkę przebranżowienia się mają już za sobą
  • "Jak działa rekrutacja w IT? Na co zwrócić uwagę?" - wystąpienie
  • Porozmawiajmy: Table talks - masz dodatkowe pytania? Zapraszamy do naszych stolików tematycznych

W trakcie wydarzenia czekają na Ciebie także osoby z innych zespołów Roche Informatics gotowych odpowiadać na Twoje pytania. Masz szansę poznać nie tylko program, ale także dowiedzieć się, jak pracuje się w Roche Informatics.

Czekają na Ciebie osoby gotowe rozmawiać o benefitach w firmie, pracy na stanowiskach Data Engineering, Testing automation, Business Analysis i o samym programie Destination IT.

Ważna informacja: jedno z wystąpień prowadzone będzie w języku angielskim a w pozostałej części rozmawiamy po polsku.

Do zobaczenia!

Welcome to Roche Informatics

Throughout our 125-year history, Roche has grown into one of the world's largest biotech companies and a global supplier of transformative innovative solutions across major disease areas.

In Roche Informatics we focus on delivering technology that evolves the practice of medicine and helps patients live longer, better lives.

Zobacz również:

inne wydarzenia Warszawa