BIZNES OTWARTY NA LUDZI 2.0

17 Kwietnia 2023, 18:00-22:00 (Poniedziałek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  NORMALNY

dostępnych: 66

już niedostępne 99,00 zł -

‼️SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA DRUGĄ EDYCJĘ WYDARZENIA BIZNESOWO- CHARYTATYWNEGO Z CYKLU SPOTKAŃ KLUBU LOKALNYCH PRZEDSIĘBIORCÓW‼️

Nasze przewodnie hasło to BIZNES OTWARTY NA LUDZI

Kasia- podopieczna Klubu Lokalnych Przedsiębiorców zainspirowała nas do zaaranżowania tego wydarzenia. Walczy z ciężką niepełnosprawnością spowodowaną niedotlenieniem mózgu. Tylko poprzez regularne leczenie i rehabilitację ma szanse na SZCZĘŚLIWE ŻYCIE i MACIERZYŃSTWO!

Podczas pierwszej akcji charytatywnej, która odbyła się w październiku 2022 roku, wzięło udział ok. 90 osób- głównie lokalnych przedsiębiorców. Udało nam się zebrać ponad 20 tyś. zł., które przeznaczyliśmy na dalsze leczenie Kasi.  JESTEŚMY PEWNI, że powtórzymy sukces tego wydarzenia tym razem!

Na akcji charytatywnej nie zabraknie aspektów edukacyjnych, rozrywkowych i kulturowych. Prelegentem wieczoru będzie Krzysztof Hillar - przedsiębiorca, trener, mówca motywacyjny, ekspert w zakresie budowy i prowadzenia biznesu oraz wystąpień publicznych. Na wydarzeniu będzie można również podziwiać wystawę obrazów o Gdańsku w surrealistycznym świecie lat 20 tych minionego stulecia, pt. "Kolorowe sny o Gdańsku" artysty Vasyl Netsko. Na sam koniec swoją twórczością muzyczną porwie Nas zespół Będzie Padać.


ORGANIZATORZY:

Klub Lokalnych Przedsiębiorców

Freedom Nieruchomości w Pruszczu Gdańskim

Praust Office


NASI PARTNERZY I SPONSORZY :

Activa Deweloper

Alter Investment S.A.

DeMolki

Biuro Rachunkowe Jechna sp. z o.o.

Fundacja Zdrowa Rodzina

Patronat medialny:

Pruszczanie.pl

Magazyn Warto


Zobacz również:

inne Wydarzenia Charytatywne wydarzenia Pruszcz Gdański