To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Dziękujemy za wsparcie Fundacji Miasto Kobiet! Bilet-cegiełka online: 19 zł

Dziękujemy za wsparcie Fundacji Miasto Kobiet!

już niedostępne 19,00 zł -
31. KMK odbędzie się jako transmisja na FB. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny Wsparcie duchowe

31. KMK odbędzie się jako transmisja na FB. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny

już niedostępne bezpłatny -

UWAGA, ZMIANA TERMINU!


19 maja 2020 r (wtorek) Fundacja Miasto Kobiet zaprasza na klubową domówkę online czyli 31. spotkanie Klubu Miasta Kobiet

Kiedy dwa miesiące temu poinformowałyśmy, że przenosimy marcową edycję na maj, wierzyłyśmy, że wtedy wszystkie będziemy mogły czuć się na tyle bezpieczne, aby zorganizować wydarzenie w niezmienionej formie. Gdy życie daje ci cytryny, zrób z nich lemoniadę - mówią Amerykanie. Bardzo chcemy się z tobą spotkać 19 maja, dlatego tym razem wpraszamy się do ciebie.
Z Joanną Ceplin, ekspertką od kreowania wizerunku online, porozmawiamy 19 maja o godzinie 18.00 w twoim domu

Chcemy, żeby 31. KMK odbyło się mimo wszystko

Temat spotkania "Bądź swoją marką online" jest ważny szczególnie dzisiaj, kiedy wszystko przenosi się do świata online. Joannę Ceplin, ekspertkę od kreowania wizerunku, zapytamy jak w dzisiejszych czasach dać się odnaleźć, jak sprzedawać swoje usługi lub produkty i jak budować swoją autentyczność w wirtualu. Chcemy, aby transmisja ze spotkania była dostępna dla każdego.

Jeśli chcesz, zwrócimy ci pieniądze. Skontaktuj się z platformą EVENEA lub napisz do nas: klub@miastokobiet.pl . W treści wiadomości proszę, podaj swój NUMER ZAMÓWIENIA biletu/biletów. Zrób to najpóźniej do 15 maja.

Jeżeli jednak uważasz, że to co robimy w Fundacji Miasto Kobiet było dla ciebie ważne, możesz potraktować wcześniej zakupiony bilet jako cegiełkę, która pomoże utrzymać FMK przy życiu. Dochód ze sprzedaży biletów na tę edycję przeznaczymy na pokrycie kosztów stałych - księgowość, platforma do zapisów, koszty bankowe. Jeśli chcesz pomóc, do 19 maja możesz kupić bilety na wydarzenie dla siebie lub swoich przyjaciółek.

31. spotkanie Klubu Miasta Kobiet odbędzie się 19 maja, we wtorek, o godzinie 18.00 na facebookowej stronie Miasta Kobiet (polub naszą stronę). Jeśli nie będziesz mogła być z nami na żywo, nic straconego, wyślemy ci link z rejestracją wydarzenia.

Mamy nadzieję, do zobaczenia w poszerzonym składzie na domówce z Miastem Kobiet!


klub miasta kobiet onlineInstagram, Facebook, Linkedin… Złodzieje czasu czy sojusznicy w budowaniu marki osobistej i wizerunku firmy?


Podczas 31. spotkania Klubu Miasta Kobiet z Joanną Ceplin, ekspertką od kreowania wizerunku online, porozmawiamy o tym, gdzie szukać równowagi pomiędzy światem rzeczywistym i offline oraz o tym, czy warto i jak zbudować własną markę osobistą w sieci.

Co: 31. spotkanie Klubu Miasta Kobiet, temat: Bądź swoją marką online
Kto: Joanna Ceplin - autorka książek, prelegentka, pomaga przedsiębiorczym osobom i markom wykorzystać siłę mediów społecznościowych do budowania relacji i komunikacji online.
Gdzie: Transmisja online na stronie Miasta Kobiet Uwaga! Nie musisz być zarejestrowana na FB, żeby zobaczyć spotkanie. 31. KMK będzie dostępny dla każdego.
Kiedy: UWAGA ZMIANA TERMINU!!!! 19 maja 2020 r., (wtorek), godz. 18
Bilety: Dobrowolny bilet-cegiełka: 19 zł


Więcej informacji

Klub Miasta Kobiet to cykliczna impreza od 5 lat organizowana przez krakowskie czasopismo Miasto Kobiet i Fundację Miasto Kobiet. KMK to najbardziej rozpoznawalne i angażujące spotkania dla kobiet w Krakowie, które odbywają się raz na dwa miesiące, gromadząc ponad sto kobiet i kilku mężczyzn oraz charyzmatycznych i wybitnych gości specjalnych. Wśród nich byli m.in.: Joanna Heidtman, prof. Bogdan de Barbaro, Marta Niedźwiecka, Anna Dymna, Tatiana Mindewicz-Puacz, Dagmara Skalska, Monika Jurczyk, Ola Budzyńska.
Relacje ze spotkań: https://www.miastokobiet.pl/kategorie/klub-miasta-...


Zasady Klubu Miasta Kobiet w 2020 roku

W 2020 roku spotkania Klubu Miasta Kobiet planowane są w: styczniu, marcu, maju, lipcu, wrześniu i listopadzie. O terminie i miejscu wydarzenie informujemy w portalu www.miastokobiet.pl, mediach społecznościowych (FB, IG) oraz w czasopiśmie Miasto Kobiet.
Każdorazowy wstęp na wydarzenie będzie w cenie 19 zł przy zakupie biletu online i 25 zł w dniu imprezy (możliwa płatność kartą lub gotówką). Fundacja Miasto Kobiet nie zwraca kosztów rezygnacji uczestnictwa w imprezie, możliwe jest jednak przekazanie swojego biletu innej osobie. Dochód ze sprzedaży biletów jest przekazywany na organizację przyszłych wydarzeń rozwojowych dla kobiet, jakie organizuje Fundacja Miasto Kobiet.
Wszystkie informacje dotyczące spotkania Klubu Miasta Kobiet publikowane są na stronie wydarzenia na FB oraz w newsletterze. Pytania związane z Klubem Miasta Kobiet prosimy kierować na adres klub@miastokobiet.pl.


Zobacz również:

imprezy wydarzenia Krakw