Kobiece ITspiracje

7 Marca 2024, 17:00 (Czwartek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Kobiece ITspiracje
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Zanim jeszcze wymyślono internet, rekordy popularności biły spotkania towarzyskie. Spotykano się w grupach, które łączyły wspólne zainteresowania i cele. Można było wymienić doświadczenia, zainspirować się i podzielić pomysłami na ulepszenia.

Czas do tego wrócić! Zapraszamy Was do spotkań w kręgu kobiet, dla kobiet, ale nie tylko o kobietach. Chcemy budować pozytywną kobiecą społeczność w branży IT. Umożliwimy dyskusję, pokażemy dobre praktyki, spróbujemy znaleźć rozwiązania dla codziennych wyzwań, a wszystko to w konwencji na miękko. Bez nadęcia i budowania barier, za to z otwartymi głowami i przyjaznym uśmiechem. Technologia jest kobietą, a biznes ma swoją kobiecą stronę!

Niezależnie od tego, czy jesteś inżynierką, managerką, analityczką czy graficzką, dołącz do nas 7 marca i rozpocznijmy wspólną podróż ku ITspiracjom!

Co w programie?

  • 17:00 - Otwarcie wydarzenia - zacznijmy od lampki prosecco, zjedzmy coś dobrego i porozmawiajmy chwilę w kuluarach
  • 17:30 - Powitanie i przedstawienie idei OH MY TECH! - Magda Brauer - Head of HR w Solwicie & Katarzyna Marszałek - EB Manager w Alten Polska
  • 17:40 - Jaką twarz ma IT? - Alicja Ciuńczyk- Senior Business Partner w No Fluff Jobs
  • 18:00 - Diversity niejedno ma imię - o różnych kulturach organizacji - Dominika Kępska - Managing Owner w EngCity i Intermedia Global Team
  • 18:20 - "Nasze, kobiece" jest potrzebne! - Dorota Kabat - Trenerka biznesu i właściciel firmy w A4L
  • 18:40 - Najpiękniejsze są bukiety z różnych kwiatów - Magda Brauer - Head of HR w Solwicie
  • 19:00 - sesja Q&A - uważasz, że jakieś zagadnienie warto pogłębić? To będzie dobry moment. :)
  • 19:10 - networking z uczestnikami prelegentami - podzielmy się swoimi doświadczeniami! 

Serdecznie zapraszamy Was w czwartek, 7 marca od godziny 17:00 do Sky Club (budynek Olivia Tower) w Olivia Business Centre.

Rozpocznijmy wspólne świętowanie Dnia Kobiet nieco wcześniej i złapmy moc ITspiracji!

Uwaga! Bilety na nasze spotkanie już się skończyły, więc uruchomiliśmy listę rezerwową. Chcesz dołączyć do wydarzenia? Wypełnij formularz

Najczęściej zadawane pytania:

1. Co jeśli chcę zrezygnować z obecności na wydarzeniu?

Przede wszystkim: jeśli wiesz, że nie dasz rady dotrzeć na wydarzenie, daj nam znać pisząc do [email protected] Mamy listę rezerwową i na pewno Twoje miejsce zostanie zaopiekowane przez kogoś innego.

2. O której rozpoczyna się spotkanie?

Spotkanie rozpoczyna się o godzinie 17, jednak prezentacje startują o 17:30, więc dajemy sobie te 30 minut na zbiórkę. Warto być jednak wcześniej, żeby złapać lampkę prosseco (bezprocentowego również) i jakąś przekąskę.

3. Jak dojechać na miejsce wydarzenia?

Dojazd i miejsce wydarzenia: niżej załączamy mapkę, która pomoże Ci w dotarciu do Olivia Tower. Kiedy już dotrzecie do budynku, zgłoście w recepcji, że przyszłyście na wydarzenie Kobiece ITspiracje - do wydania karty umożliwiającej wjazd na 12 piętro będzie konieczne okazanie dokumentu ze zdjęciem, więc warto jakiś mieć ze sobą!


4. Czy na wydarzeniu obowiązuje dress code?

Nie, ważne, aby Twoja stylizacja wspierała dobre samopoczucie.

Prelegentki:

Alicja Ciuńczyk - od 15 lat zarządza projektami. Realizowała liczne inicjatywy na uczelniach, w wydawnictwach oraz firmach szkoleniowych. Przygotowywała programy MBA, studiów podyplomowych min. z zakresu HR, bootcampów programistycznych i UX, szkoleń z zakresu umiejętności miękkich i twardych w IT. Obecnie w No Fluff Jobs rozwija projekty, które wspierają dzielenie się wiedzą w zakresie HR, takie jak: HR Masterclazz, HR Week czy Smoothie HR. Z dużą pasją buduje również aplikacje i narzędzia do analizy danych z rynku pracy: INSIGHTS360 oraz MySalary.

Dominika Kępska - właścicielka Intermedia Global Team z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym, w tym w zarządzaniu infrastrukturami informatycznymi w Wielkiej Brytanii. We wczesnej karierze współpracowała i brała udział w projektach z firmami, takimi jak: British Telecom, PwC i Capgemini. Później pełniła funkcje kierownicze w działach informatyki i marketingu różnych organizacji z branży energii odnawialnej i informatyki. Doświadczona trenerka języka angielskiego biznesowego, certyfikowana instruktorka językowa oraz wykładowczyni akademicka z pasją do najnowszych technologii.

Dorota Kabat - W swojej pracy kieruje się mottem: "Nie można zmusić ziarna do rozwoju i kiełkowania, można jedynie stworzyć warunki zezwalające na to, aby ziarno rozwinęło wszystkie tkwiące w nim możliwości." Poszukiwanie tych możliwości zaowocowało rozwojem jako coach, facylitator, konsultant oraz trener biznesu. I w tym zakresie ma już blisko 18 lat doświadczeń. Na sali szkoleniowej spędziła ponad 8000 dni.

Współpracuje z sektorami: IT, ubezpieczeniowym, finansowym, kosmetycznym, farmaceutycznym, motoryzacyjnym, sprzedażowym B&C oraz B&B, z produkcją, spedycją czy logistyką.

Magda Brauer - Z IT związana od początku drogi zawodowej, czyli ponad 15 lat, a prowadzenie szkoleń, rozwój pracowników i praktyki agilowe stanowią core jej doświadczenia. Od 7 lat managerka. Mocny nacisk w swoich działaniach stawia na dbanie o dojrzały leadership na wszystkich szczeblach organizacji. Wierzy, że sukces firmy w dużej mierze zależy od jakości jej kultury. 

Zobacz również:

konferencje Kobiety w technologii wydarzenia Gdańsk