Miejsce kobiety w biznesie

7 Października 2021, 17:00 (Czwartek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  normalny
już niedostępne 99,00 zł -


Szanowni Państwo,

Dziękujemy za zainteresowanie naszą konferencją.

Z przyczyn niezależnych zmuszeni jesteśmy ją odwołać. O nowym terminie poinformujemy możliwie najszybciej.


Już 7 października 2021 roku w Płockim Parku Przemysłowo-Technologicznym S.A. odbędzie się konferencja pt. "Miejsce kobiety w biznesie". Spotkanie będzie wyjątkowe. A zadecyduje o tym nie tylko jego tematyka, czy możliwość wygrania świetnych prezentów, ale przede wszystkim zaproszone prelegentki. Przed uczestniczkami wystąpi Grażyna Szapołowska i Dorota Goldpoint. A tak głośne nazwiska w Płocku raczej nie pojawiają się na jednej sali.

Jako pierwsza na scenie pojawi się Dorota Goldpoint - psychoterapeutka i projektantka, która nie tylko stawia na biznes, ale i empatię. Dlatego cele zawodowe idealnie łączy z prowadzeniem fundacji wspierającej dojrzałe kobiety. O czym opowie? W swoim speechu zestawi klasyczne rozumienie roli kobiety w społeczeństwie wg Freuda z dzisiejszym spojrzeniem na płeć piękną. A to musi płynnie prowadzić do koncepcji przywództwa kobiet w pełnej krasie - a więc odnosić się nie tylko do źródła sukcesu i czynników "sukcesogennych", ale również stylu zarządzania przyjmowanym przez panie- przywódców.

Drugą z prelegentek będzie Grażyna Szapołowska - świetnie znana aktorka filmowa i teatralna, która nie tylko wyniosła inteligentny seksapil do miana sztuki pełnej subtelnych akcentów, ale również sprawdziła się w roli pisarki. Pani Szapołowska przygotowała dla uczestników bardziej emocjonalne i refleksyjne spojrzenie na tematykę konferencji. Aktorka na bazie własnych doświadczeń, ale także i jednej z książek pt. "Ścigając pamięć" przygotuje power speech uświadamiający paniom drogę do ich dojrzałości biznesowej. Grażyna Szapołowska opowie też o tym, jak rozwijanie osobowości synchronizuje się z rozwojem i sukcesem zawodowym oraz gdzie tak naprawdę rodzi się sukces.

Konferencja pt. "Miejsce kobiety w biznesie" odbędzie się w budynku Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego, ul. Łukasiewicza 39, 09-400 Płock. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17:00.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o wydarzeniu, odwiedź stronę: www.kobietywbiznesie.pppt.com.pl 


Program konferencji "Miejsce kobiety w biznesie":

17.00 - Otwarcie konferencji

17.15 - "Znaczenie dojrzałej kobiecości w biznesie" - Dorota Goldpoint

18.00 - "Ścigając pamięć"-  Grażyna Szapołowska

18.45 - Sieć Przedsiębiorczych Kobiet - czym jest i jak wspiera kobiety? - Dorota Czekaj, Prezeska Sieci Przedsiębiorczych Kobiet

19.00 - II Płocki Program Akceleracyjny - Joanna Olejnik i Joanna Będkowska, Zarząd Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego S.A.

Wszystkich uczestników konferencji prosimy o zapoznanie się i stosowanie do aktualnie obowiązujących Zasad bezpieczeństwa w PPP-Tdotyczących przeciwdziałania zakażeniu wirusem SARS-CoV-2 dla wydarzenia organizowanego przez Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny S.A.

Zapraszamy !

Zobacz również:

konferencje wydarzenia Płock