Kody Kobiecości Konferencja - II edycja

22 września 2019, 09:00-19:00 (niedziela)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
BILET typu VIP na II edycję Konferencji "Kody Kobiecości" uprawnia do udziału we wszystkich panelach konferencji, do uczestniczenia w sesji warsztatowej oraz do korzystania z przerw kawowych. Bilet VIP na Konferencję 'Kody Kobiecości'

BILET typu VIP na II edycję Konferencji "Kody Kobiecości" uprawnia do udziału we wszystkich panelach konferencji, do uczestniczenia w sesji warsztatowej oraz do korzystania z przerw kawowych.

już niedostępne 229,00 zł -
Bilet typu Premium uprawnia do udziału we wszystkich panelach konferencji poza warsztatami oraz do korzystania z przerw kawowych. Bilet typu PREMIUM

Bilet typu Premium uprawnia do udziału we wszystkich panelach konferencji poza warsztatami oraz do korzystania z przerw kawowych.

już niedostępne 140,00 zł -
Pakiet dwóch biletów Standard uprawniających do udziału w konferencji (bez warsztatów) oraz korzystania z przerw kawowych. Bilet Pakiet 2 X Bilet Standard

Pakiet dwóch biletów Standard uprawniających do udziału w konferencji (bez warsztatów) oraz korzystania z przerw kawowych.

już niedostępne 200,00 zł -

Czy zdajesz sobie sprawę jak wiele sukcesów lub porażek w budowaniu relacji zależy od Twoich umiejętności komunikacyjnych?

- Na ile trafnie i precyzyjnie wyrażasz to, co faktycznie chcesz przekazać, a na ile świadomie?
- Czy potrafisz właściwie odczytywać intencje komunikatów innych osób, z którymi wchodzisz w interakcje lub trwalsze relacje?

- Czy zdarza się, że Twoje emocje zakłócają porozumienie?

- Jak układają się Twoje relacje w rodzinie, w pracy, ze znajomymi, w zespole, z szefem, z podwładnymi, z dziećmi, z klientami, dostawcami, czy odbiorcami?


➡ Co decyduje o sukcesie lub porażce w komunikacji? Jak uniknąć wzajemnych oskarżeń, pretensji, niedomówień i rozczarowań?
Na to pytanie będą odpowiadać eksperci, znawcy tematu i praktycy. Zajmiemy się komunikacją wieloaspektowo, by przeanalizować jak działa, bądź nie działa u nas w pracy, w domu, w biznesie, w związku, w relacjach z dziećmi, z szefem, z klientami, z partnerem i ...z samym sobą.
Jak zwykle będziemy was edukować, inspirować, prowokować do refleksji i działania, ale również dostarczymy mnóstwa narzędzi, wskazówek i bardzo pozytywnych emocji:)
Nie zabraknie też humoru i niespodzianek ;)

-Naucz się tworzyć jasne, spójne wypowiedzi zrozumiałe dla innych

-Zacznij asertywnie wyrażać swoje potrzeby i emocje

-Zadbaj, by otoczenie właściwie odbierało Twój przekaz

-Popraw umiejętność aktywnego i empatycznego słuchania

-Poznaj różnice w sposobach wyrażania tych samych treści przez kobiety i mężczyzn

-Naucz się jak docierać do starszego i młodszego pokolenia

-Dowiedz się jak eksponować swoją markę i tworzyć jej reputację

-Zdefiniuj cechy własnego stylu komunikacji

-Wyeliminuj to, co najbardziej przeszkadza Ci zrozumieć i wyrażać...

Zapraszamy na Konferencję Kody Kobiecości tym razem w całości o komunikacji!

▶ Poza częścią prelekcyjną pojawi się panel dyskusyjny, który poprowadzi niesamowita kobieta, a także warsztaty, podczas których będziecie mogli od razu przećwiczyć nowe wskazówki i narzędzia i wcielić się w role, jakie chwilę później odegracie w prawdziwym życiu.

Słowem - będzie się działo!

Co zyskają uczestnicy dla siebie ?

  • Poznają swoje potrzeby, talenty, ale i ograniczenia, które utrudniają podjęcie działań i postęp, nauczą się jak lepiej odczytywać sygnały płynące z własnego ciała i umysłu.
  • Odkryją znaczenie mowy ciała i moc słów, opanują dobór gestów, ale i słownictwa do kontekstu wypowiedzi.
  • Nauczą się panować nad emocjami w sytuacjach trudnych, również tych konfliktowych i drażliwych.
  • Posiądą umiejętność wyrażania potrzeb i emocji w modelu komunikacji bez przemocy.
  • Dowiedzą się jak wypracować szacunek do siebie i innych, lepiej słuchać, rozumieć komunikaty i sprawniej się porozumiewać.
  • Poznają skuteczne metody budowania zdrowych relacji w związku, rodzinie, zespole, środowisku pracy.
  • Nauczą się jak zwiększyć pewność siebie, polepszyć autoprezentację i otwarcie mierzyć się z wyzwaniami dnia codziennego oraz tymi trudniejszymi.
  • Dowiedzą się jak komunikować wartości marki, swojej usługi, bądź produktu.

Każdy kto zechce uczestniczyć w konferencji otrzyma zestaw inspirujących treści i zasób narzędzi, które w zasadniczy sposób mogą przyczynić się do polepszenia jakości życia i relacji.

NIE PRZEGAP!

Zobacz również:

konferencje wydarzenia Bydgoszcz