I KOLACJA MIĘDZYSEKTOROWA

13 Sierpnia 2020, 18:00-20:00 (Czwartek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  I KOLACJA MIĘDZYSEKTOROWA
już niedostępne -

Zapraszamy na I KOLACJĘ MIĘDZYSEKTOROWĄ!

Już 13 sierpnia br. w godz. 18:00 - 20:00 w Restauracji Kassandra odbędzie się spotkanie mające na celu integrację sektorów pozarządowego, biznesowego i samorządowego. 

Wydarzenie dedykowane jest przedstawicielom organizacji pozarządowych zarejestrowanych w Rybniku lub działających na rzecz mieszkańców miasta. Zapraszamy również przedstawicieli sektora biznesowego, chcących współpracować i wspierać środowisko ngo.

Goście specjalni:

p. Piotr Masłowski - Z-ca Prezydenta Miasta Rybnik

p. Joanna Hawel - Naczelnik Wydziału Polityki Społecznej

p. Monika Czubak - właścicielka i wiceprezes zarządu Kancelarii księgowo - podatkowej AV sp. z o.o., główna księgowa spółek i NGO'sów z 10-letnim doświadczeniem w finansach

p. Alicja Andraszyk - dyrektor zarządzająca i członek zarządu w Kancelarii księgowo - podatkowej AV sp. z o.o., księgowa spółek i NGO'sów z kilkuletnim doświadczeniem

p. Mariusz Juszczyk - właściciel firmy Digital Forecast; strateg, trener; konsultant specjalizujący się temacie marketingu, budowania produktów, wykorzystywania nowych mediów w organizacji i social sellingu.


Kolację otworzy p. Piotr Masłowski - Z-ca Prezydenta Rybnika i wygłosi przemówienie nt. prognozy sytuacji NGO w Rybniku na 2021 rok. Następnie odbędą się 20-minutowe prelekcje:

1) Tarcza 4.0 - skrótowe omówienie wszystkich programów wsparcia i pomocy dla NGO - AV sp. z o.o.

2) 8 najczęściej popełnianych błędów przy sporządzaniu oferty sponsorskiej dla biznesu - Digital Forecast

3) Czerwiec to nowy styczeń - COP i wsparcie ngo w nowej rzeczywistości - Fundacja Cylinder

Następnie będzie czas na integrację, rozmowy w kuluarach i oczywiście kolację :) Posiłki dostępne będą w wariantach mięsnych i wegetariańskich. Prośby i preferencje z tym związane prosimy zgłaszać w formularzu zgłoszeniowym.

UDZIAŁ W KOLACJI JEST BEZPŁATNY

LIMIT 20 MIEJSC, OBOWIĄZUJĄ ZAPISY

W przypadku dobrej pogody, celem zapewnienia bezpiecznych warunków spotkania wydarzenie odbędzie się w formule plenerowej, na świeżym powietrzu. 

Centrum Organizacji Pozarządowych jest współfinansowane ze środków Miasta Rybnika. COP prowadzi Fundacja Cylinder oraz Fundacja Imago.


Zobacz również:

inne wydarzenia 44 - 203 Rybnik