To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet bezpłatny

dostępnych: 0

Wyprzedane Brak wolnych miejsc

III KOLACJA MIĘDZYSEKTOROWA poświęcona będzie m.in tematowi wsparcia osób z niepełnosprawnościami. Możliwości, które dają rybnickie organizacje są bardzo duże, warto więc zaznajomić się z ich działalnością.

Spotkanie odbędzie się 16 września (środa) 2020 r. w godz. 18:00 - 20:00Restauracji Wierzbowe Zacisze przy ul. Raciborskiej 86, 44 - 200 Rybnik.

Kolacja dedykowana jest przedstawicielom organizacji pozarządowych zarejestrowanych w Rybniku lub działających na rzecz mieszkańców miasta. Zapraszamy również reprezentantów świata biznesu, chcących współpracować i wspierać środowisko ngo, a także przedstawicieli sektora samorządowego.

Krótkie prelekcje wygłoszą następujące organizacje:

1) "Kręgi wsparcia w dorosłym życiu osoby niepełnosprawnej intelektualnie" - Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Rybniku

2) "Integracja treningowa ze środowiskiem osób z niepełnosprawnością" - Stowarzyszenie Oligos

3) "Działalność na rzecz Osób Niepełnosprawnych w Rybniku i powiecie" - Fundacja Imago

Następnie będzie czas na kolację i rozmowy. Zachęcamy do integracji podczas spożywania posiłku i tuż po nim :)

Menu dostępne będzie w wariancie: mięsnym i wegetariańskim. Prośby i preferencje z tym związane prosimy umieszczać w formularzu zgłoszeniowym.

UDZIAŁ W KOLACJI JEST BEZPŁATNY

LIMIT: 30 MIEJSC, OBOWIĄZUJĄ ZAPISY


Centrum Organizacji Pozarządowych jest współfinansowane ze środków Miasta Rybnika. COP prowadzi Fundacja Cylinder oraz Fundacja Imago.


Zobacz również:

inne wydarzenia 44 - 200 Rybnik