To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Przedsprzedaż / miejsca siedzące nienumerowane
już niedostępne 20,00 zł -
  Normalny / miejsca siedzące nienumerowane
już niedostępne 30,00 zł -

"Z nieba zstąpił największy cud, w ręce ludzkie oddał się Bóg, aby nam miłość swoją dać". Okres Bożego Narodzenia to szczególny czas świętowania, wspólnego śpiewania kolęd i pastorałek, to czas, na który czekamy cały rok. Spędźmy go razem w Dobrym Miejscu. Zapraszamy na wyjątkowy koncert "Kolędy serca", w wykonaniu duetu znakomitych muzyków Małgorzaty Hutek (wokal) i Karola Makowskiego (instr. klawiszowe).

"Chcemy podzielić się z Państwem naszym spojrzeniem na ten piękny czas świąt Bożego Narodzenia. Na program koncertu złożą się nasze kompozycje oraz tradycyjne kolędy polskie. W programie znajdą się również piękne kolędy tureckie. To owoc naszego pobytu i koncertów w tym kraju, na terenie którego rozwijało się chrześcijaństwo pierwszych wieków. Podczas koncertu pragniemy stworzyć ciepłą atmosferę, pełną miłości i piękna, razem przeżyć to co dla nas jest tak bliskie, choć tak dawno się to wydarzyło." M. Hutek & K.Makowski


Małgorzata Hutek

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów
Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach - specjalności wokalistyka jazzowa oraz studentka wydziału kompozycji i aranżacji tejże Akademii.
Nagrała dwie autorskie, wokale płyty, debiutancką Grounded in Love oraz Psalmy wraz z Dominikiem Wanią i kwartetem jazzowym Atom String Quartet. W 2017 nagrała płytę do muzyki czeskiej trębaczki jazzowej Stepanki Balcarove "Life and Happiness of Julian Tuwim", która zawierała 9 utworów do wierszy polskiego poety. Obecnie pracuje nad projektami "Songbook of Moniuszko" oraz "Mów do mnie czule" wraz z Karolem Makowskim.
Koncertowała m.in. na festiwalach Jazz Jamboree (2013), Singer Jazz Festival, Jazz Fest Brno 2019 (Cz), Jazzines Trutnov 2019 (Cz), Jazz i Okolice Tychy (PL), Polska Ambasada w Pradze w ramach cyklu koncertów Salon Polski 2017, Jazz Goes to Town Hradec Kralove 2018(Cz), Geyer Music Festiwal, w Izmirze oraz Stambule na zaproszenie Polskiej Ambasady w Turcji.
Jej autorskie koncerty realizowane były przez TVP w Łodzi oraz Radio Łódź.
Współpracowała z wybitnymi muzykami: Krzysztofem Herdzinem, Nikolą Kołodziejczykiem, Atom String Quartet, Dominikiem Wanią, Agą Derlak, Jaromirem Honzakiem, Marią Sadowską, Tatianą Okupnik, Tau, Sagit Zilberman, Tomaszem Kałwakiem.
Jest dwukrotną stypendystką Prezydenta Miasta Łodzi i laureatką Grand Prix Jazz Melomanii dla Najlepszego Łódzkiego Jazzmana.

Karol Makowski

Kompozytor, aranżer, pianista i puzonista.

Student Akademii Muzycznej w Katowicach oraz Policealnego Studium Jazzu w Warszawie.
W 2019 roku wydał swoją autorką płytę z muzyką z musicalu Zakochany Bóg. Współpracuje ze śląskimi teatrami jako aranżer i kierownik muzyczny zespołów. Jako puzonista udziela się m.in. w big bandach takich jak Sound Bastion Orchestra i Big Band Małopolski. Jako pianista i kompozytor współtworzy projekt Hutek/ Makowski wraz z wokalistką Małgorzata Hutek. Współpracował i grał m.in z Marcinem Pospieszalskim, Andy Ninvallem, Magdą Steczkowską, Andrzejem Lampertem, Miłoszem Wośko, Justyną Reczeniedi, Lorą Szafran, Wojciechem Myrczkiem, Grzegorzem Nagórskim, a także z Jamie Cullum'em w ramach Lotos Jazz Festiwalu.

gosia_hutek_dobre_miejsce

Zobacz również:

koncerty Koncert Pianino Święta Wokal wydarzenia Warszawa