To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Ze względu na regulamin koncertu i limitowaną ilość uczestników bardzo prosimy o potwierdzenie nieobecności jeśli taka miałaby nastąpić. Daniel Szlajnda pres. 木漏れ日 (Komorebi) + Maciek Polak - koncert w nowej Marinie Dalmor

Ze względu na regulamin koncertu i limitowaną ilość uczestników bardzo prosimy o potwierdzenie nieobecności jeśli taka miałaby nastąpić.

już niedostępne -

Daniel Szlajnda pres. 木漏れ日 (Komorebi) + Maciek Polak - koncert w nowej Marinie Dalmor

DATA: Niedziela, 07.06.2020

GODZINA: 14:00

LOKALIZACJA: Marina Yacht Park

OPIS:

13:30 otwarcie bramy do Mariny

14:00 Maciek Polak LIVE

14:30 Daniel Szlajnda LIVE

15:30 zakończenie

Daniel Szlajnda (Daniel Drumz):

DJ i Producent z Krakowa. Od kilku lat prowadzi na antenie Off Radia Kraków autorską audycję Electric Relaxation Show, w której prezentuje nową, undergroundową muzykę elektroniczną. Do niedawna był również współprowadzącym program Dzika Karta na antenie Trójki, gdzie z kolei dzielił się swoimi ambientowymi inspiracjami. Razem z Hatti Vatti tworzy duet JANKA. Latem 2020 światło dzienne ujrzy autorski album 木漏れ日 (Komorebi).

Maciek Polak:

trójmiejski muzyk, dziennikarz, wykładowca z dziedziny podstaw syntezy analogowej. Opublikował dwa tomy z poezją oraz trzy satyryczne. Zawodowo, w ramach prowadzonej przez siebie od blisko dwóch dekad firmy analogia.pl, jako jeden z nielicznych w Europie specjalistów zajmuje się renowacją i naprawą syntezatorów analogowych. Współtworzy, wraz z wrocławianinem Maciejem Bączykiem, zespół Pin Park oraz wydaje pod własnym nazwiskiem.

Koncerty pierwotnie zaplanowane w ramach finisażu wystawy "G8 - Widmo".

UWAGA:

 1. Wejście na teren Mariny odbywa się przez bramkę obok Sea Towers -> https://bit.ly/G8_koncert
 2. Koncert jest rejestrowany (audio-video) w ramach projektu "Falochron dla kultury" i zostanie wyemitowany pod koniec czerwca na kanale Gdynia Kulturalna.
 3. Artyści zagrają LIVE na końcu pomostu "C" - miejsca dla publiczności są przewidziane wzdłuż bulwaru Marina Yacht Park.
 4. Uczestnictwo w koncercie jest równoczesną zgodą z regulaminem koncertu.

Regulamin koncertu

 1. Uczestnikiem koncertu jest osoba, która jest na liście osób zgłoszonych do udziału w koncercie.
 2. Uczestnik zgadza się na weryfikację danych osobowych przy wpuszczaniu na teren koncertu. Organizator zobowiązuje się do zastosowania przy przetwarzaniu danych osobowych, środków technicznych i organizacyjnych zapewniających ochronę danych co najmniej w zakresie określonym w ustawie, w tym w art. 36-39 ustawy.
 3. Uczestnik koncertu porusza się po przestrzeni koncertu zgodnie z wytycznymi Organizatora i właściciela przestrzeni.
 4. W związku z zasadami ograniczeń związanych z COVID-19 Uczestnicy koncertu muszą zasłaniać usta i nos lub zachować 2-metrowy dystans społeczny.
 5. Organizator zastrzega sobie prawo do wyproszenia z koncertu Uczestników nieprzestrzegających zasad punku 3. i 4.
 6. Udział w koncercie oznacza zgodę Uczestnika na publikację wizerunku powstałą w trakcie rejestracji i dokumentacji koncertu. Jednocześnie nie oznacza to zgody na publikowanie tego wizerunku w innych celach, tj. niezwiązanych z imprezą, w trakcie której wizerunek został utrwalony.
 7. Udział w koncercie jest bezpłatny. 

Zobacz również:

koncerty Koncert wydarzenia Gdynia