To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Konferencja Wojewódzkiego Zespołu Koordynacji ds. Zintegrowanej Strategii Umiejętności w województwie pomorskim
Wyprzedane Brak wolnych miejscSerdeczne zapraszamy na konferencję organizowaną przez Departament Rozwoju Gospodarczego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego w dniach 27-28 czerwca 2024 r., która odbędzie się w Hotelu Kiston w Sulęczynie.

Konferencja dotyczyć będzie tematyki edukacji wszystkich osób, niezależnie od wieku. Stworzymy przestrzeń do wymiany doświadczeń i poszerzenia wiedzy. Skupimy się również na kompetencjach przyszłości oraz ich wpływie na prognozowanie przyszłości nie tylko obszarze uczenia się przez całe życie ale również pod kątem rozwoju gospodarczego województwa pomorskiego z uwzględnieniem branż kluczowych i inteligentnych specjalizacji. Istotnym zagadnieniem będzie tematyka doradztwa i poradnictwa zawodowego oraz nowych narzędzi w edukacji, w tym wykorzystania sztucznej inteligencji.

Aby ująć zagadnienia całościowo i z różnych perspektyw zaprosiliśmy ekspertów z obszaru gospodarki, edukacji oraz przedstawicieli współpracujących instytucji i organizacji zaangażowanych w proces kształcenia przez całe życie. Wieloaspektowe spojrzenie pozwoli wymienić się doświadczeniami, wskazać na szeroki zakres tematyczny oraz wyznaczy kamienie milowe dalszych działań w obszarze uczenia się przez całe życie w województwie pomorskim.

Podczas konferencji będą prowadzone m.in. prezentacje, panele tematyczne oraz dyskusje, które umożliwią uczestnikom zdobycie nowej wiedzy do dalszych działań, ale przede wszystkim stanowić będą platformę wymiany doświadczeń i inspiracji. Tematy poruszane na konferencji będą obejmować m.in. zagadnienia: nowe modele oraz AI w edukacji, doradztwo i poradnictwo zawodowe, rozwiązania wspierające uczenie się przez całe życie, a także kompetencje przyszłości istotne dla rozwoju województwa.Konferencja realizowana jest w ramach naboru o objęcie wsparciem z Planu Rozwojowego dotyczącego realizacji projektu w ramach naboru Inwestycji A.3.1.1 pt. "Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych".


Zobacz również:

konferencje wydarzenia Sulęczyno