To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Zarejestruj się
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Jak często rozmawiasz z kimś i wydaje Ci się, że mówicie w dwóch różnych językach? Nie ważne w jakim miejscu żyjemy i pracujemy, komunikacja to nieodłączny element naszego funkcjonowania. O tym dlaczego mówimy o "sztuce" porozumiewania się, jakie ma ona znaczenie oraz wpływ na nas i na innych, dowiesz się na warsztatach Komunikacja w życiu i w pracy - sztuka porozumiewania się.

Podczas spotkania dowiesz się:

  • na czym polega proces komunikacji międzyludzkiej,
  • jaką rolę i jakie funkcje pełni komunikacja w życiu i w pracy,
  • jakie są najczęściej występujące bariery,
  • co robić gdy komunikacja zawodzi,
  • jakie są techniki dobrej komunikacji, 
  • jak budować atmosferę porozumienia w życiu i w pracy,
  • jaki jest wpływ dobrych relacji na jakość życia.

Prowadząca

Joanna Formela - pedagog, doradca zawodowy, trener.Ukończyła pedagogikę specjalną na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Gdańskiego. Przeszła liczne szkolenia doskonalące warsztat zawodowy. Do najważniejszych zalicza "Szkołę Dialogu Społecznego", "Zarządzanie Sobą i Swoimi Talentami", "Protokół Dyplomatyczny" oraz "Rekrutację i Selekcję" na Akademii Leona Koźmińskiego. Posiada 30 letnie doświadczenie zawodowe w pracy z ludźmi. Obecnie prowadzi warsztaty, porady indywidualne i grupowe dla osób poszukujących pracy. Cechuje ją indywidualne podejście do klientów oraz skuteczność w realizacji planowanych efektów pracy. Bardzo dobrze przygotowuje do rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą. Z powodzeniem realizuje warsztaty z motywacji, autoprezentacji, radzenia sobie ze stresem. Charakteryzuje ją szeroka wiedza w zakresie tematyki społecznej i regionalnej. Jest twórcza, elastyczna, zaangażowana w działalności zawodowej i społecznej.

Posiadane talenty: komunikatywność, empatia, rozwijanie innych, bezstronność, organizowanie

Kiedy

19 lipca 2022, godz. 9:00-13:00, stacjonarnie w Centrum Rozwoju Talentów.

Organizatorem warsztatów jest Centrum Rozwoju Talentów - nowoczesne i przyjazne miejsce dla wszystkich osób poszukujących wsparcia w kreowaniu swojej kariery zawodowej. Priorytetem Centrum jest pomoc w budowaniu mocnych stron i wspieraniu rozwoju talentów oraz uczeniu umiejętności, które podnoszą wiarę we własne siły. Tworzy sieć praktycznej współpracy pomiędzy służbami zatrudnienia a instytucjami oświatowymi i pracodawcami dla tworzenia wspólnej wartości jaką jest wykorzystanie potencjału talentów na rynku pracy.

Informacja o innych warsztatach: www.centrumtalentow.pl

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Gdańsk