To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Komunikacja w myśleniu ze Stylami Myślenia FRIS® - warsztat dla młodych osób wkraczających w dorosłe życie 18+
już niedostępne 40,00 zł -

Komunikacja w myśleniu ze Stylami Myślenia FRIS® - to praktyczny warsztat z komunikacji przeznaczony dla młodych osób wkraczających w dorosłe życie.  

Jeśli w dzisiejszym świecie chcesz lepiej nawiązać bezpośredni kontakt z drugim człowiekiem to potrzebujesz umiejętnie, skutecznie i autentycznie komunikować się z innymi. A poznając różnice i podobieństwa komunikowania się osób o różnych stylach myślenia i działania, nabędziesz umiejętność lepszej komunikacji z innymi. Każdy człowiek ma swój unikalny, utrwalony od dzieciństwa styl myślenia, dlatego komunikuje się w typowy, komfortowy dla siebie sposób. 

Poznając swój styl myślenia lepiej zaakceptujesz siebie!

Badanie stylu myślenia FRIS® to innowacyjne, proste i polskie, narzędzie rozwojowe, które służy do diagnozy naturalnych predyspozycji i umiejętności. Poznając różnice w sposobach myślenia dowiesz się jakie są silne strony osób o różnych stylach myślenia oraz obszary w jakich potrzebują wsparcia! Dowiesz się dlaczego nie z każdym znajdujesz "wspólny język" oraz jak lepiej komunikować się z innymi, aby budować udane relacje i zespoły.

Dla kogo i czego się dowiesz?
Warsztat jest dedykowany dla młodych osób wkraczających w dorosłe życie 18+, które chcą:

  • zwiększyć świadomość i zrozumienie naturalnie występujących różnic w sposobach myślenia i działania,
  • poznać sposoby komunikacji różnych stylów myślenia,
  • poznać silne i słabe swoje strony oraz innych stylów myślenia,
  • pogłębić umiejętność skutecznej komunikacji,
  • budować udane relacje z innymi.

Kto  prowadzi?

Justyna Ewa Woźniak - dyplomowany trener biznesu oraz coach, certyfikowany trener FRIS®, przedsiębiorca. Od ponad dziesięciu lat z pasją wspiera ludzi w odkrywaniu i rozwijaniu ich naturalnego  potencjału oraz zdefiniowaniu co jest ich życiowym sukcesem. Inspiruje do samorozwoju i realizacji marzeń, wysoko sobie ceni skuteczność i efektywność, chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem. Współpracuje z uczelniami wyższymi na kierunkach: psychologia w biznesie,  pedagogika. Jest osobą, która osiąga swoje cele oraz wspiera innych w realizacji ich celów, chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem. We FRIS styl myślenia: Zawodnik, w działaniu: Realista.

KILKA WYBRANYCH OPINII UCZESTNIKÓW po warsztacie z FRIS®:

Radek:
"Szkolenie dało mi:
- Praktyczną wiedzę dotyczącą komunikacji z innymi stylami myślenia i działania,
- możliwość ćwiczenia swojego stylu myślenia i działania
- możliwość pracy i poznania osób z innymi stylami myślenia i działania
- narzędzia i umiejętność rozpoznawania innych stylów do wykorzystania w życiu osobistym i zawodowym.
Podobało mi sie :
aktywne uczestnictwo prowadzącej warsztat FRIS w ćwiczeniach,
przygotowanie merytoryczne prowadzącej warsztat FRIS,
przestępny dla mnie przekaz wiedzy,
czytelna prezentacja wizualna,
podczas szkolenia czułem się bezpiecznie,
czułem się ważny jako uczestnik"
Justyna:
Szkolenie dało mi zupełnie inne spojrzenie na osoby o innym stylu myślenia. Do tej pory żyłam w przekonaniu, że to, czy się z kimś dobrze rozumiem i świetnie mi się pracuje, zależy od cech charakteru. Uważam, że ta wiedza powinna być fundamentalna dla każdego, kto pracuje na kierowniczym stanowisku, żeby zrozumiał, jak ma postępować z danym pracownikiem, jak do niego mówić i czego wymagać. Jakby szef zrozumiał, że to style myślenia, a nie charakter determinują pracę człowieka, obu stronom by się lepiej współpracowało. Osobiście mogę uważać, że dany styl myślenia jest dla mnie mało interesujący i zastanawiać się, jak ludzie obdarzeni nim mogą funkcjonować w tak odmienny dla mnie sposób. Jednak po szkoleniu już znam ich potrzeby i "instrukcję obsługi", co pozwala mi spojrzeć na to z zupełnie innej strony. Wszystkim szefom życzę takiej otwartości umysłu i chęci, aby poznać style myślenia swoje i pracowników.
Michał: "Szkolenie u Justyny było moim kolejnym spotkaniem z metodą FRIS. Zastanawiałem się zatem co odkrywczego może być w kolejnym tego typu warsztacie? Okazało się, że może być i to bardzo dużo ciekawych rzeczy! Ze szkolenia wychodziłem w przekonaniu, że zabieram ze sobą jeszcze większa wiedzę o sobie samym oraz o tym jak lepiej poznawać sposoby myślenia innych ludzi, by lepiej się z nimi komunikować. Myślę, że to co najcenniejsze u Justyny jako Coacha i Trenera to dar przyciągania odpowiednich ludzi. I właśnie od uczestników szkolenia, przy dyskretnym wsparciu samej prowadzącej nauczyłem się najwięcej."


KIEDY I GDZIE OBĘDZIE SIĘ WARSZTAT?


W dniu 26 października 2019 roku (sobota), 

w Szczecinie
, ul. Bogusława 9/6, 2 piętro, w godz. 11.00 - 14.00.

UWAGA KONKURS:

Podczas spotkania wśród osób biorących udział w warsztacie, zostanie przeprowadzony konkurs i zostanie wręczona cenna nagroda - 1 indywidualny raport FRIS® wraz z sesją rozwojową u Certyfikowanego Trenera i Partnera FRIS® Powodzenia :-)

JAK SIĘ ZAPISAĆ NA SZKOLENIE?

Wejdź na www.fris.pl/festiwal i kliknij na nazwę szkolenia - tam znajdziesz przycisk "KUP BILET". Udział w warsztacie: 40,00 zł.

Liczba miejsc jest ograniczona do 16 osób, decyduje kolejność zgłoszeń.

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji zadzwoń 502 428 468.

To szkolenie jest częścią "Festiwalu FRIS®" - akcji, w ramach której 25 i 26 października 2019 r. są organizowane szkolenia FRIS® w miejscowościach na terenie całej Polski! Zaproś swoich znajomych na stronę: www.fris.pl/festiwal.

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Szczecin