Koncert Gdańskiej Orkiestry Akademickiej

28 Czerwca 2024, 13:00-14:15 (Piątek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Uczestnictwo w formie fizycznej w miejscu wydarzenia (Auditorium Novum Politechniki Gdańskiej) Uczestnictwo STACJONARNE w koncercie

Uczestnictwo w formie fizycznej w miejscu wydarzenia (Auditorium Novum Politechniki Gdańskiej)

już niedostępne -
Gdańsk Tech Startup School (GTS2

zaprasza na

Koncert Gdańskiej Orkiestry Akademickiej

która odbędzie się 

28 czerwca 2024 r. (piątek) w godz. 13:00-14:15 

w Auditorium Novum Politechniki Gdańskiej.


Podczas koncertu GOA wykona miks przebojów z gatunku pop, zabrzmią m.in "Blue bossa", "High hopes", "Take five", "Superstition", "There's nothing holding me back" i wiele innych.


Gdańska Orkiestra Akademicka (GOA) to zespół pasjonatów, który powstał w 2022 w Akademickim Centrum Kultury UG Alternator, z myślą o studentach, którzy chcą łączyć miłość do muzyki ze studiami na różnych uczelniach wyższych. Członkami GOA są studenci Uniwersytetu Gdańskiego, Politechniki Gdańskiej, Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Akademii Muzycznej w Gdańsku oraz Ateneum.
Różnorodność środowisk, z których pochodzą muzycy GOA sprawia, że zespół może prezentować szeroki repertuar muzyczny, od klasyki po jazz i muzykę popularną. Prowadzącym Orkiestrę od października 2022 r. jest Marcin Janek - wybitny saksofonista, jazzman, aranżer, muzyk sesyjny, improwizator, człowiek orkiestra, który w doskonały sposób wykorzystuje największy potencjał członków orkiestry: talent, młodość, pasję i radość z wspólnego tworzenia muzyki.

Więcej materiałów znajdą Państwo w bio GOA


Parking dla uczestników

Uczestników stacjonarnych, którzy chcieliby skorzystać z parkingu zapraszamy na  parking dla gości PG przy ul. Fiszera. Przy wyjeździe, jeżeli szlaban będzie opuszczony, należy podjechać możliwie blisko szlabanu, wówczas otworzy się on automatycznie.


Zobacz również:

koncerty Koncert Muzyka wydarzenia Gdańsk