To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
miejsca nienumerowane Koncert Gordonowski - bezpłatne wejściówki dla mieszkańców Gminy Żukowo

miejsca nienumerowane

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
miejsca nienumerowane Dodatkowa pula biletów - bezpłatnie dla mieszkańców gminy Żukowo

miejsca nienumerowane

Wyprzedane Brak wolnych miejsc


Nasze koncerty przygotowane są specjalnie dla najmłodszych dzieci w wieku 0-5 lat wraz z opiekunem.
W objęciach mamy i taty, w miejscu, gdzie muzyka jako uniwersalny język małych i dużych dzieci przeniesie wszystkich w świat miłości i radości. Koncerty zakładają dialogowanie, współtworzenie muzycznej uczty zarówno przez muzyków jak i publiczność.
Podczas koncertu liczy się śpiew, ruch, koordynacja ruchowo-głosowo-oddechowa oraz improwizacja. Nasi muzycy podczas koncertu również improwizują, wchodząc w reakcję z dziećmi, podążając za nimi, dlatego każdy koncert jest niepowtarzalny. W swobodnej atmosferze słuchamy, tańczymy, śpiewamy, bawimy się melodią i rytmem. Nie zabraknie również kolorowych rekwizytów.
Każdy koncert oparty jest na teorii uczenia się muzyki Edwarda Eliasa Gordona - amerykańskiego pedagoga i jazzmana. W programie znajdą się utwory wokalne i instrumentalne w różnych stylach, tonacjach i skalach, przeplatane fragmentami czysto rytmicznymi.
Co daje udział w koncercie?
* Koncerty gordonowskie uwrażliwiają najmłodszych na piękno muzyki.
* Dzieci poznają świat muzyki tak, jak poznają ojczysty język.
* Dzieci rozwijają się intelektualnie, emocjonalnie i społecznie poprzez muzykę, ruch i kontakt z rówieśnikami.
* Udział dziecka i rodziców w buduje więź emocjonalną i rozwija kreatywność.

Wykonawcy:

Ewelina Bronk-Młyńska- absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziałach Instrumentalnym i Wokalno-Aktorskim, altowiolistka i śpiewaczka, certyfikowany instruktor zajęć gordonowskich, członkini polskiego towarzystwa E.E.Gordona

Kinga Bronk- absolwentka Akademii Muzycznej w Poznaniu na kierunku Edukacja Muzyczna w zakresie sztuki muzycznej, wykwalifikowany muzyk- nauczyciel w zakresie edukacji muzycznej i animacji muzycznej oraz wiedzy teoretycznej i praktycznej.
Oligofrenopedagog. Uczestniczyła w wielu certyfikowanych warsztatach gordonowskich.
Izabela Oller- absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziałach instrumentalnym oraz Dyrygentury, Kompozycji i Teorii Muzyki. Wiolonczelistka, dyrygentka, nauczyciel wiolonczeli oraz edukacji muzycznej.
Piotr Delgado Kusielczuk- gitarzysta, absolwent Uniwersytetu Muzycznego w Xalapa, Veracruz, Meksyk na wydziale muzycznym ze specjalizacją gry na flecie poprzecznym. Były flecista młodzieżowej Orkiestry Symfonicznej z Stanu Veracruz w Meksyku.

"Zadanie współfinansowane z BUDŻETU GMINY ŻUKOWO w ramach programu LOKALNE PARTNERSTWO" 

Zobacz również:

koncerty wydarzenia BANINO